0 Kč

Máme unikátní software pro animaci sestav moderní gymnastiky

Díky partnerské spolupráci města Karlovy Vary a japonského lázeňského města Kusatsu byl za finanční podpory z fondů Evropské unie zakoupen unikátní software „OYA RG ROUTINE“ pro 3D animaci sestav moderní gymnastiky.

Jedná se o zcela unikátní software, který je naprosto ojedinělý v České republice a i v celé Evropě je možné napočítat pouze několik instalací, většinou u prestižních klubů moderní gymnastiky. Software na základě standardního zápisu volné sestavy a doplňujícího půdorysného schéma choreografie pohybu vytvoří video s animací gymnastky a příslušného náčiní.

„Tento program nám umožní názorně předvést děvčatům i trenérům, jak má sestava správně vypadat, a odhalí případné nedostatky v sestavě, jako je nesoulad s hudbou, špatná návaznost pohybů a prvků a další věci, které bývají často předmětem srážek v provedení“, pochvaluje si hlavní trenérka karlovarského oddílu moderní gymnastiky.

Dle celosvětových zkušeností se gymnastky, které se připravují dle animované sestavy, v průměru umísťují o cca 3 – 4 místa lépe než děvčata trénující klasickým způsobem. „Vše je samozřejmě o gymnastce a tréninku, ale tento program přináší účinný nástroj, jak využít skrytý potenciál závodnice naplno“, dodala choreografka oddílu.

Na videu můžete posoudit kvality programu na ukázkové sestavě s míčem. 

1. dubna 2014, Jiří Herian

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív