OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Karlovarský lázeňáček - 1. kolo Západočeské ligy MG

Karlovarský lázeňáček bude v dopolední části oddílovým přebrem moderních gymnastek v ZP s doplňující účastí z oddílu DDM Karlovy Vary a GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně. Odpolední program bude prvním kolem druhého ročníku Západočeské ligy v moderní gymnastice VP.

Finální aktualizovaný rozpis

Závodnice:

Oddílový přebor ZP:

  • Doležalová Lisa  (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Petříková Viktorie (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Švestková Markéta (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Volfová Zuzana (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Borovičková Michaela (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Würknerová Vanesa (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Kondrashova Elizaveta (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Baslerová Barbora (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Herianová Kamila (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Kaplanová Karolína (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Madenova Evelina (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Palmová Dominika (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Soumarová Tereza (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Rybáková Linda (II.) - švihadlo + obruč

Startovné 100,- Kč / závodnici.

Západočeská liga VP:

  • Laura Kopfstein (NNML) - bez náčiní
  • Darja Fedunova (NNML) - bez náčiní + švihadlo
  • Klára Orlová (NML) - bez náčiní + obruč + švihadlo
  • Daniela Jelínkova (NML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Pelíškova (NML) - bez náčiní + obruč
  • Veronika Zrůstová (NML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Tamchynová (KST) - obruč + kužele + švihadlo
  • Daria Komarova (KST) - obruč + kužele + švihadlo
  • Anna Špičková (DOR) - kužele + míč + obruč
  • Kristina Bernatová (DOR) - kužele + míč + obruč

Startovné 300,- Kč / závodnici.

Realizační tým:

  • Miroslava Špičková - hlavní rozhodčí
  • Renáta Herianová - hlasatel, registrace
  • Jiří Špička, Jiří Herian - organizace
  • Liana Šmídová - rozhodčí
  • Jana Adámková - rozhodčí
  • Romana Baslerová - rozhodčí
  • Nora Nyčová - rozhodčí
  • Romana Salingerová - rozhodčí
  • Kristina Gudovskikh - trenér
  • Natalia Lakšina - trenér
  • Pavlína Hanková - trenér
  • Michaela Langerová - trenér
  • Denisa Buiová - trenér
  • Karolína Hanková - trenér

Pořadatel a místo konání:

TJ Slavia Karlovy Vary • Hala FC Buldoci - na fotbalovém hřišti za hotelem Marttel 
Polská ul. • Karlovy Vary 360 01
GPS: 50.230663, 12.884707

Rámcový program závodu:

Sobota 21. března 2015

Dopoledne – oddílové přebory ZP
7:30  příchod účastníků dopoledního programu
8:15 - 8:30 registrace závodnic ZP
8:00 - 8:20  rozcvičení na závodní ploše TJ Slavia
8:30 - 8:45  porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
9:00 - 11:00  závod po jednotlivých kategoriích
11:10  vyhlášení dopoledního závodu

Odpoledne – 1. kolo Západočeské ligy
11:00  příchod účastníků odpoledního programu
11:45 – 12:15 registrace účastníků Západočeské ligy VP
11:40 – 11:50 rozcvičení na závodní ploše TJ Slavia
12:15 – 12:45  porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
13:00 – 19:00 závod po jednotlivých kategoriích
19:00  vyhlášení odpoledního závodu

Závodní batůžek pro malé závodnice:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Oddílové triko nebo obyčejné bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Závodní dres
  • Náčiní, pokud s ním bude závodit
  • Sponky, síťku, gel a lak na učesání drdůlku
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití a svačina

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

Archív