0 Kč

Generálka na Vánoční exhibici 2017

Věnujte prosím pečlivou pozornost následujícím pokynům k Vánoční exhibici tak, aby celá organizace proběhla hladce a bez zbytečných zádrhelů.

Příchod děvčat na generálku a časový program – 12. 12. 2017

Děvčata budou přicházet po skupinkách, musí však přijít včas, aby se stihla převléknout, rozcvičit a vyzkoušet si vystoupení na koberci.

1. Skupina – Volný program + SS + December (TR: Gudovskikh, Novikova, Lakšina, Bernatová)

Belová Margarita, Bernatová Kristina, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Herianová Kamila, Ivankova Anastasia, Kopfstein Laura, Kozlova Nelly, Lažanská Ester, Lipovská Vanesa, Městecká Vendulka, Orlová Klára, Pelíšková Klára, Plzáková Melinda, Rybáková Linda, Schaferová Magdalena, Soumarová Tereza, Špičková Anna, Tamchynová Klára

  • Příchod 15:10
  • Rozcvičení 15:30 – 15:50
  • Zkoušky sestav jednotlivců VP (18 sestav): 15:50 - 16:25
  • Zkoušky pódiovek (3 skladby): 16:25 - 16:45
  • Zkoušky exhibice December: 16:45 - 16:50

2. Skupina – Dream, Sugar, Fantazie + ZP (TR: Lakšina, Gudovskikh, Novikova, Bernatová)

Bendová Zuzana, Bouzová Michaela, Černá Kamila, Horká Karolina, Jelínková Denisa, Kazdova Anežka, Laslopová Barbora, Mada Annie Joelle, Mada Adele Noemi, Tereshchenko Daria, Vojířová Malvína, Květoňová Kristýna, Tvrdková Vanessa, Velková Veronika

  • Příchod 16:10
  • Rozcvičení 16:30 - 16:50
  • Zkoušky sestav jednotlivců ZP (4 sestavy): 16:50 - 16:55
  • Zkoušky exhibice Tamchynová Čarodějnice: 16:55 - 17:00
  • Zkoušky exhibice Fantazie: 17:00 - 17:05
  • Zkoušky exhibice Sugar: 17:05 - 17:10
  • Zkouška exhibice Dream: 17:10 - 17:15

3. Skupina – Ledové království + Koťata + ZP (TR: Pelíšková, Kopfstein, Hanková)

Bayerova Eliška, Bendová Jolana, Bocharova Kristýna, Čáslavová Natálie, Flaksová Diana, Georgievová Pavlína, Höhnlová Nella, Ivanova Sofya, Klausnerová Veronika, Křížová Viktorie,  Lesničenko Kateřina, Lesničenko Olga, Lísová Eliška, Nushi Diana, Pavlova Anna, Rychetská Kateřina, Tintěrová Adéla, Tveryttnieva Alisa, Uvarova Sofia, Žáková Hedvika

  • Příchod 16:30
  • Rozcvičení 16:55 - 17:15
  • Zkoušky jednotlivců ZP (3 sestavy): 17:15 - 17:20
  • Zkoušky exhibice Ledové království: 17:20 - 17:25
  • Zkouška exhibice Koťata: 17:25 - 17:30


17:30 – 18:00
– Zkoušky exhibic hostů

18:00 – Otevření sálu pro diváky

18:30 – Zahájení akce

18:30 – 20:00 – Vystoupení exhibic

20:00 – 21:30 – Volný program, diskotéka pro děti

Ustrojení a výbava děvčat

Děvčata si vezmou ošacení a kostýmy dle rozpisu exhibice, ve které budou vystupovat. Dále si všechna děvčata vezmou svůj závodní dres, ve kterém půjdou na nástup (pokud nemají dres, tak legíny a tričko z vystoupení). Děvčata, která budou vystupovat se svými sestavami, nezapomenou náčiní. Na nohy gymnastické špičky, kdo nemá, tak ponožky v předepsané barvě. Všechna děvčata budou mít učesaný drdol, pokud to některý z rodičů ještě neumí, bude mít možnost se přiučit od ostatních. Děvčatům dejte s sebou také pití, svačinu a dostatečné množství kapesníčků! 

Doprava

Rodiče přivezou děvčata a postarají se o jejich převlečení a učesání. Pak je předají trenérkám, odejdou ze sálu a přijdou až na zahájení.

Kdo nepojede MHD, tak je parkování možné u GH Pupp, u Galerie umění, v Mariánskolázeňské ulici nebo parkovacím domě pod Imperialem.

Pomoc rodičů s organizací akce

Přivítáme vaši pomoc v těchto oblastech:

  • Stěhování koberců před akcí (úterý ráno) a zpět (středa ráno).
  • Sbalení koberců po ukončení bloku exhibic (uvolnění parketu pro diskotéku)

Prosím, kontaktujte ohledně vaší pomoci mně na čísle 602 495 191. 

Různé

Doporučený oděv - sváteční – neformální společenský (nemusí být společenské večerní).

Během exhibice bude v sále fungovat bufetové občerstvení GH Pupp jako na plesech (byla nám poskytnuta nejnižší plesová cenová skupina).

Upozorňujeme, že bude možné až na generální zkoušce v Puppu určit s jistotou, která děvčata budou vystupovat. Nicméně slavnostních nástupů a předávání dárečků se zúčastní všechny.

Po skončení exhibice proběhne skupinové foto oddílu a budete mít možnost se individuálně vyfotografovat se svými holčičkami.

Na koho se obrátit:

Organizační dotazy, pomoc rodičů – Jiří Herian, 602 495 191

Ošacení a ustrojení:

  • Exhibice Koťata: Zuzana Kopfstein - 606 485 285
  • Exhibice Fantazie: Natalia Lakšina – 774 582 908
  • Exhibice Ledové království - Petra Pelíšková - 731 123 015
  • Exhibice Dream, Sugar a December – Jiří Herian – 602 495 191
  • Základní program: Hanková Pavlína - 724 281 509
  • Volný program: Jiří Špička – 602 449 831

Děkuji a těšíme se na vás!

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív