OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Exhibice moderní gymnastiky pro Hotel Imperial Karlovy Vary

Vystoupení pro našeho sponzora, Hotel Imperial, se zúčastní vybrané závodnice.

Gymnastky:

  • Kopfstein Laura - BN, aerobik
  • Fedunova Darja - BN
  • Fukarová Nikol - švihadlo, aerobik
  • Williamson Holly - BN
  • Jelínková Daniela - švihadlo, aerobik
  • Orlová Klára - obruč, BN, princezny, aerobik
  • Pelíšková Klára - míč, plášte, princezny, aerobik
  • Tamchynová Klára - Esmeralda, kužele, plášte, princezny, aerobik
  • Kristina Bernatová - BN se stuhou, míč, plášte, princezny, aerobik
  • Karolína Hanková - plášte, princezny
  • Tereza Balická - plášte, princezny, aerobik
  • Herianová Kamila - aerobik
  • Kuklišová Barbora - aerobik
  • Návorková Nela - aerobik

Technický doprovod:

  • Denisa Osvaldová - trenér 
  • Jiří Špička - trenér
  • Jana Osztényi - trenér
  • Jiří Herian - vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191

Místo konání:

Hotel Imperial
360 01 Karlovy Vary

Program exhibice:

Úterý 3. května 2016

17:30 příchod, rozcvičení 
19:00 - 20:00 vystoupení
20:00  ukončení

 Vystupujícím děvčatům, které si nevyzvednou rodiče, zajistíme po domluvě odvoz domů.

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

Archív