OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Carlsbad RG Cup - Karlovarský pohár v moderní gymnastice

SedmýPátý ročník mezinárodního závodu v moderní gymnastice, pořádaný naším sportovním klubem moderní gymnastiky TopGym v KV Areně, proběhne letos za rekordní účasti zahraničních i českých závodnic. Letos bude náš oddíl reprezentovat 23 závodnic.

Závodnice:

  • Křížová Viktorie (NNML) - BN
  • Pachmanová Laura (NNML) - BN
  • Sattler Elizabeth (NNML) - BN
  • Laslopová Barbora (NNML) - BN + švihadlo
  • Kozlova Nelly (NNML) - BN + švihadlo
  • Bendová Jolana (NNML) - BN + švihadlo
  • Kopfstein Laura (NNML) - BN + švihadlo
  • Lipovská Vanesa (NNML) - BN + obruč
  • Čáslavová Natálie (NNML) - BN + obruč
  • Bayerova Eliška (NML) - BN + ???
  • Borovičková Michaela (KML) - obruč + švihadlo
  • Lažanská Ester (KML) - obruč + švihadlo
  • Městecká Vendulka (KML) - obruč + ???
  • Fedunova Darja (KML) - obruč + kužele
  • Samareva Alisa (KML) - obruč + švihadlo
  • Herianová Kamila (KST) - míč + švihadlo
  • Schaferová Magdalena (KST) - míč + obruč
  • Soumarová Tereza (KST) - míč + obruč
  • Orlová Klára (KST) - míč + obruč
  • Tereschenko Daria (KST) - míč + obruč 
  • Tamchynová Klára (DOR) - stuha + kužele
  • Bernatová Kristina (DOR) - stuha + míč
  • Špičková Anna (DOR) - stuha + obruč

Startovné 500,- Kč

Technický doprovod:

  • všichni členové klubu a rodiče se budou podílet na organizaci závodů
  • Nora Nyčová - rozhodčí
  • Jiří Špička - rozhodčí
  • Mariia Novikova - trenér
  • Zuzana Kopfstein - trenér

Pořadatel a místo konání:

TopGym Karlovy Vary • KV Arena
Západní 1812/73 • 360 01 Karlovy Vary
GPS: N 50°13.47308‘, E 12°50.59902‘

Rámcový program závodu:

Sobota 15. června 2019

7:00 otevření haly, vstup pro účastíky
7:00 - 8:15 registrace závodnic
8:00 - 8:45 porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů
7:30 - 7:40   rozcvičení na závodní ploše TopGym
9:00  zahájení závodu
9:00 - 19:30 závod jednotlivých kategorií 
19:45 - 20:00  vyhlášení výsledků

 

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020/21

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

Archív