0 Kč

Anna Špičková - moderní gymnastka TJ Slavia

» cílevědomá a všestranná moderní gymnastka, baletka a studentka taneční konzervatoře «Anna Špičková

Anna s moderní gymnastikou začínala v pěti letech u Ivany Hodinové v DDM Karlovy Vary. Již o rok později, po vítězství na oddílovém závodě, si jí všimla trenérka TJ Slavia Karlovy Vary Soňa Pekárková a nabídla Aničce možnost přechodu do závodního oddílu, který se nakonec stal jejím oddílem domovským. Od začátku cvičila společné (pódiové) skladby, za které sesbírala v průběhu několika let mnoho medailí včetně dvou účastí na MČR v společných skladbách v letech 2008 a 2009. Aničky povaha jít si za svým cílem jí pomáhala i v závodních sestavách jednotlivců. I zde byla její snaha třikrát zúročena účastí na MČR ve volných sestavách jednotlivců, kdy zatím největší úspěch zaznamenala v roce 2011 svojí účastí ve finále MČR kadetek mladších s krásným 8. místem ve velmi silné konkurenci. Anna již druhým rokem navštěvuje Taneční konzervatoř Ivo-Váni Psoty v Praze, kde pilně studuje klasický tanec a doufá, že se jí splní její sen největší – být skvělou baletkou. I přes velmi omezený časový prostor na tréninky v roce 2012 nezaváhala a přinesla si ze závodů velmi cenné medaile: stříbro z oblastních přeborů v Plzni, zlato za nejlepší obruč z Brna, opětovný postup na MČR jednotlivců, nebo třeba krásný stříbrný pohár z mezinárodních závodů v Hofu.

Největší sportovní úspěchy:

2008 a 2009: účast na MČR společných skladeb v Prostějově a Českých Budějovicích

2011: 8. místo ve finále MČR kadetek mladších ve Žďáru nad Sázavou

2012: 2. místo na oblastních přeborech jednotlivců v Plzni • účast na MČR jednotlivců v Brně • 2. místo jednotlivců na Rudolf Lion Cupu v Hofu, Německo

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív