OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Západočeské oblastí přebory VP Karlovy Vary 

Závodnice:

  • Křížová Viktorie (NNML) BN, švihadlo
  • Kozlova Nelly (NNML) BN, švihadlo
  • Laslopová Barbora (NNML) BN, švihadlo
  • Bendová Jolana (NNML) BN, švihadlo
  • Kulagina Darja (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Čáslavová Natálie (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Lipovská Vanesa (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Kopfstein Laura (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Bayerova Eliška (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Flaksová Diana (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Borovičková Michaela (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Samareva Alisa (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Bučková Eva (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Lažanská Ester (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Městecká Vedulka (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Fedunova Darja (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Orlová Klára (KST) míč, stuha, švihadlo
  • Schaferová Magdalena (KST) míč, stuha, obruč
  • Herianová Kamila (KST) míč, stuha, švihadlo
  • Soumarová Tereza (KST) míč, stuha, obruč
  • Tereschenko Darja (KST) míč, stuha, obruč
  • Kopecká Veronika (KST) míč, stuha, obruč
  • Mašková Jana (KST) míč, stuha, obruč
  • Tamchynová Klára (DOR) obruč, stuha, kužele
  • Špičková Anna (DOR) obruč, stuha, míč
  • Bernatová Kristina (DOR) obruč, stuha, míč


    Startovné: 
    200,- Kč / závodnici

    Technické zabezpečení:

    • Jiří Špička - ředitel závodu, tel.: 602 449 831
    • Jiří Herian, Miroslava Špičková, Nora Nyčová, Jiří Špička - rozhodčí 
    • Mariia Novikova, Zuzana Kopfstein - trenéři
    • ostatní personál závodů z řad dobrovolníků (rodičů)

    Pořadatel a místo konání:

    TopGym Karlovy Vary • Hala míčovách sportů, KV Arena
    Západní 1812/73 • 360 01 Karlovy Vary
    GPS: 50.223594, 12.843817

    Program závodu:

    Sobota 4. května 2019

    7:00 příchod do haly pro závodnice
    7:30 předání závodnic trenérkám (NNML a NML učesané, namalované)
    8:00 - 8:15 registrace závodnic
    8:20 - 8:50 porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů
    7:50  rozcvičení na závodní ploše TopGym KV
    9:00  zahájení závodu
    19:00  vyhlášení a ukončení závodu

      

    Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

    Přidat komentář

    Přehled komentářů

      Napište první komentář!

    Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

    V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

    Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

    více o projektu KV2020

    Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
    Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
    Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
    hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

    TOP akce 2020

    8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

    7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

    20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

    5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

    Kalendář akcí a závodů 2020

    • 26 Led 2020

      Lednová vločka - Tábor

      Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

    • 07 Bře 2020

      Goodwill Cup - Praha

      Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

    • 05 Zář 2020

      Hobit Cup

      Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

    • 12 Zář 2020

      Milevský pohár

      Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

    • 13 Zář 2020

      OIG GYM Cup

      Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

    • 20 Zář 2020

      Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

      Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

    • 03 Říj 2020

      Plzeňský pohár

      Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

    • 17 Říj 2020

      Chomutovský Pohár

      závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

    • 18 Říj 2020

      GymCup I

      závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

    • 24 Říj 2020

      Ústecký Pohár

      závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

    • 31 Říj 2020

      Západočeské oblastní přebory - Chomutov

      nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

    • 01 Lis 2020

      O Hradeckou stuhu

      závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

    • 07 Lis 2020

      RG Cup Hradec Králové

      závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

    • 07 Lis 2020

      Žďárská popelka

      závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

    • 14 Lis 2020

      MČR naděje mladší - Hradec Králové

      nominace: závodnice postupující z OP

    • 15 Lis 2020

      MČR dorostenky - Hradec Králové

      nominace: závodnice postupující z OP

    • 21 Lis 2020

      Západočeské oblastní přebory - Plzeň

      nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

    • 05 Pro 2020

      MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

      nominace: závodnice postupující z OP

    • 06 Pro 2020

      MČR kadetky starší - Karlovy Vary

      nominace: závodnice postupující z OP

    archív