OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Západočeské oblastí přebory VP Karlovy Vary 

Závodnice:

  • Křížová Viktorie (NNML) BN, švihadlo
  • Kozlova Nelly (NNML) BN, švihadlo
  • Laslopová Barbora (NNML) BN, švihadlo
  • Bendová Jolana (NNML) BN, švihadlo
  • Kulagina Darja (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Čáslavová Natálie (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Lipovská Vanesa (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Kopfstein Laura (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Bayerova Eliška (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Flaksová Diana (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Borovičková Michaela (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Samareva Alisa (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Bučková Eva (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Lažanská Ester (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Městecká Vedulka (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Fedunova Darja (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Orlová Klára (KST) míč, stuha, švihadlo
  • Schaferová Magdalena (KST) míč, stuha, obruč
  • Herianová Kamila (KST) míč, stuha, švihadlo
  • Soumarová Tereza (KST) míč, stuha, obruč
  • Tereschenko Darja (KST) míč, stuha, obruč
  • Kopecká Veronika (KST) míč, stuha, obruč
  • Mašková Jana (KST) míč, stuha, obruč
  • Tamchynová Klára (DOR) obruč, stuha, kužele
  • Špičková Anna (DOR) obruč, stuha, míč
  • Bernatová Kristina (DOR) obruč, stuha, míč


    Startovné: 
    200,- Kč / závodnici

    Technické zabezpečení:

    • Jiří Špička - ředitel závodu, tel.: 602 449 831
    • Jiří Herian, Miroslava Špičková, Nora Nyčová, Jiří Špička - rozhodčí 
    • Mariia Novikova, Zuzana Kopfstein - trenéři
    • ostatní personál závodů z řad dobrovolníků (rodičů)

    Pořadatel a místo konání:

    TopGym Karlovy Vary • Hala míčovách sportů, KV Arena
    Západní 1812/73 • 360 01 Karlovy Vary
    GPS: 50.223594, 12.843817

    Program závodu:

    Sobota 4. května 2019

    7:00 příchod do haly pro závodnice
    7:30 předání závodnic trenérkám (NNML a NML učesané, namalované)
    8:00 - 8:15 registrace závodnic
    8:20 - 8:50 porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů
    7:50  rozcvičení na závodní ploše TopGym KV
    9:00  zahájení závodu
    19:00  vyhlášení a ukončení závodu

      

    Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

    Přidat komentář

    Přehled komentářů

      Napište první komentář!

    Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

    V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

    Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

    více o projektu KV2020

    TOP akce 2020

    8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

    9. - 10. května MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

    13. června - Mezinárodní závody Carlsbad RG Cup| KV Arena

    7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

    14. listopadu Zpč. oblastní přebory společných skladeb | Hala míčových sportů

    5. - 6. prosince MČR dvojice/trojic, společné skladby | Hala míčových sportů

    16. prosince Vánoční Rhythmic Gala | GH Pupp

    Kalendář akcí a závodů 2020

    archiv