OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Západočeské oblastní přebory společných skladeb

Závodnice společné skladby:

NNML B Mini - Yakimets Daniella, Sattler Elizabeth, Šťavički Mia, Pelcová Aneta  

NNML B Queens - Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Kozlova  Nelly, Laslopová Barbora  

NNML A Afrika - Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada

Dvojice NML - Bayerova ELiška, Kopfstein Laura

Dvojice NST - Borovičková Michaela, Fedunova Darja 

Dvojice JUN - Klára Orlová, Samareva Alisa

Dvojice SEN - Bernatová Kristina, Špičková Anna 

Startovné 100,- Kč / závodnici

Technický doprovod:

  • Jiří Špička - rozhodčí, vedoucí výpravy, tel.: 602 449 831
  • Miroslava Špičková - rozhodčí
  • Jiří Herian - rozhodčí
  • Kristina Bernatová - trenér
  • Zuzana Kopfstein - trenér
  • Ivana Laslopová - trenér
  • Soňa Bendová - trenér
  • Šťavički Jana - trenér

Pořadatel a místo konání:

SK MG Plzeň - Bolevec • Tělocvična TJ Slavoj Plzeň
Třebízského 12 • 326 00 Plzeň
GPS: 49.737742, 13.375500

Rámcový program závodu:

Sobota 16. listopadu 2019

7:45 příchod do haly
8:30 předání všech gymnastek trenérům (namalované a učesané)
8:20 - 8:50  registrace závodnic
9:32 - 9:53    rozcvičení na závodní ploše TopGym Karlovy Vary
9:00 - 9:30 porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
10:00  zahájení závodů
15:40 vyhlášení závodů

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

9. - 10. května MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

13. června - Mezinárodní závody Carlsbad RG Cup| KV Arena

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

14. listopadu Zpč. oblastní přebory společných skladeb | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince MČR dvojice/trojic, společné skladby | Hala míčových sportů

16. prosince Vánoční Rhythmic Gala | GH Pupp

Kalendář akcí a závodů 2020

archiv