OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Propagace Carlsbad RG Cup

Aktualizuji dle vámi zaslaných informací průběžně seznam míst, kam se umístili plakáty k červnovým mezinárodním závodům.

Čekárny zdravotních zařízení:

  • Dětská poliklinika Karlovy Vary - lékárna + BIKO
  • Dr. Anděl Drahovice

 

Školy:

  • VOŠ cestovního ruchu Karlovy Vary
  • 2. mateřská škola Karlovy vary, Krušnohorská 16
  • ZŠ Komenského Drahovice
  • ZŠ Otovice
  • ZŠ Libušina
  • ZŠ Horní Slavkov
  • ZUŠ Horní Slavkov
  • ZŠ Šmeralova
  • ZUŠ Rybáře
  • MŠ Dvory
  • ZŠ Dvory
  • ZŠ Tuhnice
  • MŠ Bohatice
  • MŠ Tašovice
  • MŠ Čankovská
  • Mateřské centrum Stará Role
  • MŠ Dalovice
  • MŠ Tuhnice
  • MŠ Sokolov - sídliště Michal
  • ZŠ Truhlářská Stará Role I. + II. stupeň
  • ZŠ Konečná Čankovská
  • ZŠ Růžový Vrch
  • ZŠ Dukla
  • ZŠ Dalovice
  • Gymnázium Karlovy Vary
  • ZŠ v Chodově
  • Střední škola zdravotní KV

 

Úřady, instituce a organizace:

  • Krajský úřad Karlovy Vary - budova A
  • Magistrát Karlovy Vary
  • Krajská knihovna Karkovy Vary - velké plakáty + pozvánky
  • Knihovna Drahovice
  • Růžový vrch KV - Městská knihovna
  • Letiště Karlovy Vary
  • Obecní úřad Otovice
  • Karlovarský kraj
  • OSSZ
  • VZP
  • Finanční úřad
  • MÚ Nová Role + vývěsky
  • Kultruní dům Nová Role
  • Sedlecký kaolin
  • Vodárny a kanalizace Karlovy Vary
  • Bazén KV Arena
  • Porcelánka Thun Nová Role
  • Barvy - laky Mariánské Lázně

 

Obchody a služby:

  • Hračkárna - Horova ulice - u Tržnice
  • Knihkupectví Pavel Dobrovský - Zeyerova 1121/19 (naproti Tržnici)
  • Prodej sportovních medailí na AC Start
  • Gaza Sport
  • Delikates Bulharská
  • Gastronom Dr. Bechera
  • CK Klara
  • Kosmetický salon Thermal
  • Plavání Sedlec
  • Thajské masáže Thermal
  • Fit klub Tyran Stará Role
  • Alžbětiny Lázně
  • Domácí potřeby na náměstí v Chodově
  • Salon Identiti Ostrov
  • Fitcentrum BoBa

 

Hotely:

  • Imperial
  • Sansoussi
  • Plazza
  • Romania
  • Elwa
  • Humbolt
  • Royal Regent
  • Sirius
  • Venus
  • Modena
  • Goethe
  • Moskevský dvůr
  • Čajkovskij
  • Bristol
  • Kriváň
  • Jessenius
  • Thermal
  • Astoria
  • Salve
  • Olympia
  • Central,
  • Dvořák,
  • Quisisana
  • Esplanade
  • Krásná královna
  • Maltézský kříž
  • Esplanade
  • Kučera
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

19. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Bře 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Bře 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Bře 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Dub 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Dub 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Dub 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Dub 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Dub 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 Kvě 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 Kvě 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 Kvě 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 Kvě 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 Kvě 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Čer 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archiv