OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Karlovarský oddíl moderní gymnastiky podruhé do Mariánských Lázní

Open přebor 

První klání malých gymnastek v Mariánských Lázních dopladlo dobře a tak je třeba znovu poměřit své síly. Věříme, že díky charakteru závodů bude naše madailová sbírka opět o něco bohatší.

Organizaci a průběh závodního dne zná většina rodičů již z předchozích závodů, takže opět si můžou naplánovat po odcvičení výlet do města a okolí. Vyhlašování bude tentokrát o něco delší, jelikož se bude kromě absolutního pořadí v kategoriích vyhlašovat pořadí i dle dalších kritérií. O to více dostanou holčičky odměn a snad i medailí. 

Závodnice:

kategorie 0.C - sestava bez náčiní

  • Anna Ducháčková - r.2007
  • Ella Frousová - r.2008
  • Kristina Popova - r.2008
  • Kateřina Salačová - r.2007
  • Anežka Sulková - r.2007
  • Zuzana Volfová - r.2008
  • Eliška Fialová - r.2008
  • Kamila Herianová - r.2006
  • Laura Ternuščak - r.2007
  • Jana Adámková - r.2008
  • Karolína Šimlová - r.2008
  • Eva Ponimatkina - r.2008
  • Lucie Štaflová - r.2007
  • Kateřina Toufarová - r.2008

kategorie 0.B - sestava bez náčiní + akrobacie

  • Gabriela Ducháčková - r.2007
  • Ajša Lochschmidtova - r.2007
  • Klára Svobodová - r.2007
  • Karolína Kaplanová - r.2007
  • Varvara Mayerová - r.2007
  • Markéta Švestková - r.2008

kategorie 0.A - sestava bez náčiní + akrobacie

  • Klára Orlová - r.2006
  • Adriana Divišová - r.2006
  • Nela Červenková - r.2006
  • Daniela Jelínková - r.2006
  • Amálie Košinová - r.2006
  • Natalia Nemtina - r.2006
  • Martina Sečányiová - r.2006

kategorie I.B - sestava bez náčiní

  • Ivana Česáková - r.2005
  • Aneta Divišová - r.2005
  • Adéla Novotná - r.2005
  • Klára Pelíšková - r.2005
  • Kateřina Schwarzová - r.2005
  • Kateřina Volfová - r.2004
  • Veronika Zrůstová - r.2005

kategorie II.B - sestava se švihadlem

  • Nina Dědková - r.2003

 

Startovné 100,- Kč / gymnastku - hradí rodiče.

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně
Ruská ul. • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Parkování je možné za školou, nebo v cca 5 minut pěšky vzdáleném parkovacím domě Pramenská 653/2 - GPS: 49°58'40.405"N, 12°42'3.577"E). 


Zvětšit mapu

Rámcový program závodu:

Sobota 27. dubna 2013

8:30 - 8:45  příchod do šaten
9:00 nástup do tělocvičny
9:16 - 9:30  rozcvičení závodnic ZJ Slavia na ploše
9:40 - 10:00  porada rozhodčích a trenérek
10:10  slavnostní zahájení závodu
  kat. 0 - závodnice TJ Slavia
  kat. I - závodnice TJ Slavia
  kat. II - závodnice TJ Slavia
14:00  vyhlášení výsledků a ukončení závodu

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 8:30 a 8:45 tak, aby holčičky byly v 9:00 převlečené a učesané v tělocvičně.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, tj, v 13:00 z důvodu, že časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Organizace:

  • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
  • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
  • po rozcvičení se půjdou děvčata z kategorie 0.B převléknout do závodních dresů (kdo nemá vlastní, bude mu zapůjčen oddílový) a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
  • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
  • stejným způsobem budou probíhat i závody dalších kategorií
  • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Triko bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití – neperlivá voda v menší lahvi
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 01 Lis 2020

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

  • 07 Lis 2020

    RG Cup Hradec Králové

    závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

  • 07 Lis 2020

    Žďárská popelka

    závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív