OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Karlovarský oddíl moderní gymnastiky podruhé do Mariánských Lázní

Open přebor 

První klání malých gymnastek v Mariánských Lázních dopladlo dobře a tak je třeba znovu poměřit své síly. Věříme, že díky charakteru závodů bude naše madailová sbírka opět o něco bohatší.

Organizaci a průběh závodního dne zná většina rodičů již z předchozích závodů, takže opět si můžou naplánovat po odcvičení výlet do města a okolí. Vyhlašování bude tentokrát o něco delší, jelikož se bude kromě absolutního pořadí v kategoriích vyhlašovat pořadí i dle dalších kritérií. O to více dostanou holčičky odměn a snad i medailí. 

Závodnice:

kategorie 0.C - sestava bez náčiní

  • Anna Ducháčková - r.2007
  • Ella Frousová - r.2008
  • Kristina Popova - r.2008
  • Kateřina Salačová - r.2007
  • Anežka Sulková - r.2007
  • Zuzana Volfová - r.2008
  • Eliška Fialová - r.2008
  • Kamila Herianová - r.2006
  • Laura Ternuščak - r.2007
  • Jana Adámková - r.2008
  • Karolína Šimlová - r.2008
  • Eva Ponimatkina - r.2008
  • Lucie Štaflová - r.2007
  • Kateřina Toufarová - r.2008

kategorie 0.B - sestava bez náčiní + akrobacie

  • Gabriela Ducháčková - r.2007
  • Ajša Lochschmidtova - r.2007
  • Klára Svobodová - r.2007
  • Karolína Kaplanová - r.2007
  • Varvara Mayerová - r.2007
  • Markéta Švestková - r.2008

kategorie 0.A - sestava bez náčiní + akrobacie

  • Klára Orlová - r.2006
  • Adriana Divišová - r.2006
  • Nela Červenková - r.2006
  • Daniela Jelínková - r.2006
  • Amálie Košinová - r.2006
  • Natalia Nemtina - r.2006
  • Martina Sečányiová - r.2006

kategorie I.B - sestava bez náčiní

  • Ivana Česáková - r.2005
  • Aneta Divišová - r.2005
  • Adéla Novotná - r.2005
  • Klára Pelíšková - r.2005
  • Kateřina Schwarzová - r.2005
  • Kateřina Volfová - r.2004
  • Veronika Zrůstová - r.2005

kategorie II.B - sestava se švihadlem

  • Nina Dědková - r.2003

 

Startovné 100,- Kč / gymnastku - hradí rodiče.

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně
Ruská ul. • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Parkování je možné za školou, nebo v cca 5 minut pěšky vzdáleném parkovacím domě Pramenská 653/2 - GPS: 49°58'40.405"N, 12°42'3.577"E). 


Zvětšit mapu

Rámcový program závodu:

Sobota 27. dubna 2013

8:30 - 8:45  příchod do šaten
9:00 nástup do tělocvičny
9:16 - 9:30  rozcvičení závodnic ZJ Slavia na ploše
9:40 - 10:00  porada rozhodčích a trenérek
10:10  slavnostní zahájení závodu
  kat. 0 - závodnice TJ Slavia
  kat. I - závodnice TJ Slavia
  kat. II - závodnice TJ Slavia
14:00  vyhlášení výsledků a ukončení závodu

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 8:30 a 8:45 tak, aby holčičky byly v 9:00 převlečené a učesané v tělocvičně.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, tj, v 13:00 z důvodu, že časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Organizace:

  • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
  • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
  • po rozcvičení se půjdou děvčata z kategorie 0.B převléknout do závodních dresů (kdo nemá vlastní, bude mu zapůjčen oddílový) a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
  • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
  • stejným způsobem budou probíhat i závody dalších kategorií
  • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Triko bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití – neperlivá voda v menší lahvi
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

19. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Bře 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Bře 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Bře 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Dub 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Dub 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Dub 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Dub 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Dub 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 Kvě 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 Kvě 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 Kvě 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 Kvě 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 Kvě 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Čer 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archiv