OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Oddílový závod TopGym Karlovarský Lázeňáček 17. 3. 2019 

Závodnice VP:

  • Yakimets Daniella (NNML) - BN
  • Bašistová Beáta (NNML) - BN
  • Pachmanová Laura (NNML) - BN
  • Křížová Viktorie (NNML) BN, švihadlo
  • Sattler Elizabeth (NNML) - BN
  • Pavlova Anna (NNML) - BN
  • Kozlova Nelly (NNML) - BN
  • Laslopová Barbora (NNML) - BN, švihadlo
  • Kulagina Darja (NML) - BN, švihadlo
  • Lipovská Vanesa (NML) - BN, švihadlo
  • Čáslavová Natálie (NML) - BN, obruč
  • Flaksová Diana (NML) - BN, švihadlo, obruč
  • Bayerova Eliška (NML) - BN, švihadlo, obruč
  • Kopfstein Laura (NML) - BN, švihadlo, obruč
  • Plzáková Melinda (KML) - švihadlo
  • Lažanská Ester (KML) - švihadlo, obruč
  • Městecká Vendulka (KML) - švihadlo, kužele
  • Borovičková Michaela (KML) - švihadlo, kužele, obruč
  • Samareva Alisa (KML) - švihadlo, kužele, obruč
  • Fedunova Darja (KML) - švihadlo, kužele, obruč
  • Schaferová Magdalena (KST) - obruč, míč
  • Herianová Kamila (KST) - švihadlo, stuha
  • Soumarová Tereza (KST) - obruč, míč
  • Orlová Klára (KST) - stuha, míč, švihadlo
  • Belova Margarita (KST) - stuha, míč
  • Kopecká Veronika (KST) - stuha, obruč
  • Mašková Jana (KST) - stuha, míč
  • Dědková Nina (KST) - stuha, obruč
  • Tereschenko Daria (KST) - obruč, míč
  • Bernatová Kristina (DOR) - stuha, obruč, míč
  • Špičková Anna (DOR) - trojboj

Závodnice Přípravky:

  • Filípková Adéla - BN
  • Ivanova Sofia - BN
  • Pelcová Aneta - BN
  • Semenkova Veronika - BN
  • Tintěrová Adéla - BN
  • Vondráčková Linad - BN
  • Podroužková Tereza - BN
  • Tokarova Daria - BN
  • Klausnerová Veronika - BN
  • Malíková Eliška - BN
  • Šalamounová Ema - BN
  • Samarska Vlada - BN
  • Mizjuk Maria - BN
  • Khytik Sofiia - BN

Startovné: 200,- Kč / závodnici

Technické zabezpečení:

  • Jan Herian - rozhodčí, vedoucí závodu, tel.: 602 495 191
  • Jiří Špička - rozhodčí 
  • Mariia Novikova, Natalia Lakšina, Lucie Plzáková, Zuzana Kopfstein, Pavlína Hanková - trenéři
  • ostatní personál závodů z řad dobrovolníků (rodičů)

Pořadatel a místo konání:

TopGym Karlovy Vary • Hala FC Slavia (Buldoci)
Polská ul. • 360 01 Karlovy Vary
GPS: 50.230663, 12.884707

Program závodu:

Neděle 17. března 2019

8:00 příchod do haly pro závodnice
8:30 předání učesaných závodnic trenérkám
9:10 - 9:30 registrace závodnic
9:30  porada rozhodčích
9:00 - 9:30  rozcvičení na závodní ploše TopGym KV
10:00  zahájení závodu
10:15 Naděje nejmladší + Přípravka
11:40 Naděje mladší
12:50 Kadetky mladší + Kadetky starší
13:50 Kadetky starší + Dorostenky
15:00  vyhlášení a ukončení závodu

Časový rozpis je orientační, ukončení závodu může být dříve i později.

 

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

19. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Bře 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Bře 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Bře 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Dub 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Dub 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Dub 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Dub 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Dub 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 Kvě 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 Kvě 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 Kvě 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 Kvě 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 Kvě 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Čer 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archiv