Úvodní stránka » Aktuálně » Archiv aktualit 2014 » O smíšených pocitech

O smíšených pocitech

Nevím úplně přesně kde začít, tak mi dovolte, abych začala tím, na co se na včerejší schůzi rodičů děvčat z volného programu zřejmě nějak zapomnělo. A sice velkým poděkováním manažerovi oddílu Jiřímu Herianovi, kterému se podařilo zajistit pro náš oddíl posily v podobě dvou skvělých ruských trenérek. Zároveň děkuji úžasné Mirce Špičkové, která již několik let drží oddíl silou své erudice, vytrvalostí a nezištnou obětavostí, a dokáže nejen kompetentně a s vysokou mírou odborných znalostí připravovat všechny naše gymnastky a jako rozhodčí, bez které by naše gymnastky nebyly zařazeny do závodů, skvěle reprezentovat oddíl TJ Slavia Karlovy Vary, ale také velkoryse přijímat spolupráci trenérek s praktickými zkušenostmi, které sama získat nemohla.

Protože jsem se sama včerejší schůze nezúčastnila, nebudu se zde vyjadřovat k postojům ostatních rodičů, ale pocity rozhořčení, zklamání a deziluze, se kterými se Jiří vrátil domů, mi tentokrát nedovolily zůstat stranou. Chtěla bych se proto podělit o tu poněkud soukromou stránku jeho práce pro moderní gymnastiku. Věřte mi, že jsou to skutečně hodiny a hodiny, které bezplatně věnuje zvyšování úrovně a prestiže oddílu, hodiny, o které okrádá svou vlastní firmu, která nás do značné míry živí. Tento čas pak nastavuje o víkendech, kdy náhodou nejede na závody, či na schůzi rozhodčích a trenérů, nebo v časných ranních hodinách.

Jsou to svým způsobem i hodiny, o které okrádá i mne a náš rodinný život, což jsem mu nejednou vyčetla a po několika peripetiích v podobě obvykle nečekaných a neohlášených odchodů různých lidí jsem se i následně divila, že té práce prostě nenechá.

Ale jako matka dívky, která gymnastikou doslova žije, jsem mu velmi vděčná, že „tu káru spolu s Mirkou a pár dalšími táhne dál“.

DĚKUJI!

Renáta Herianová Bernatová

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Také máme smíšené pocity (Pavla, 4.10.2014 13:18:45) Odpovědět

  Vážená paní Herianová Bernatová,
  s údivem jsem zvedla obočí po přečtění Vašeho příspěvku. Sama uvádíte, že jste se včerejší schůze neúčastnula, přesto se k ní vyjadřujete. Jako rodiče jsme právem pobouřeni zveřejněním výsledku ztrátového hospodaření oddílu, tím, že se je uvedená jako "ředitelka" oddílu jakási paní Nyčová, kterou nikdo nikdy neviděl, v oddílu působí lidé, na které je prohlášena insolvence pro jejich neschopnost zvládnout osobní finance, odešla i poslední trenérka, která oddíl zakládala.
  Na všechny položené otázky pan Herian, Váš manžel, odpověděl arogantně, že nám rodičům do toho nic není. Je, paní Herianová Bernatová, je! Proto toto malé info k tomu, co se na schůzi projednávalo.
  Příspěvek nezveřejníze, tak snad Vám ho Váš Jiří nezatají jako spoustu jiných věcí.

 2. Opravdu údiv (Jiří Špička, 5.10.2014 12:56:34) Odpovědět

  No jediný, kdo by tu měl být naprosto udiven jsem, já, protože tu nějaký anonym píše naprosté hovadiny, kterým vůbec nerozumí a vůbec nechápe o co zde jde. No je vidět, že lidé jsou nízký, zlí a závistivý, což mě dnes vůbec nepřekvapuje. Zkuste se příště podepsat a stůjte za svým názorem veřejně, protože pro pomluvy a jiné věci za skrytými jmény tu není místo. Ale na to jste zřejmě paní velký zbabělec a srab že? No a pokud se mýlí, postavte se a řekněte mě to přímo do očí!!
  S úctou.
  Jiří Špička

 3. Odpověď (Jiří Herian, 5.10.2014 13:13:51) Odpovědět

  Paní Pavlo, nebo jak se jmenujete! Žádná Pavla na naší schůzi nebyla, tak nechápu, kde berete takové „zaručené informace“ a také se zde vyjadřujete. Váš komentář zde ponechám, ať všichni vidí, jakým způsobem a jakými smyšlenými informacemi probíhají útoky vůči našemu oddílu a poctivé obětavé práci těch, kteří ho zachránili z téměř jisté záhuby, která jej čekala po odchodu "poslední zakládající trenérky", kterou zmiňujete. Bohužel, i takové útoky evidentně hloupých lidí, kteří sami asi nic nedokázali, ruku k dílu nepřiložili, a tak asi musí napadat dílo jiných, patří k otevřenosti, která v oddílu panuje.
  Pokud si myslíte, že nás odradíte, tak vás ujišťuji, že opak je pravdou. A pokud jste rodič, připomínám, že jste v našem oddíle dobrovolně a pokud se nechcete chovat dle dobrovolně přijatých pravidel a rámci elementární slušnosti, nikdo vás nenutí v něm setrvávat.
  Jiří Herian

 4. Reakce bez akce (Liana, 6.10.2014 13:04:03) Odpovědět

  Bez komentáře! Je to ubohé, trapné a primitivní.

Výsledky

Výsledky Milevský pohár - 3. 3. 2018

4.3.2018

Milevský pohár jsou nejenom první závody...

» číst dál

Výsledky Memoriál Milady Duckeové Mariánské Lázně - 2. 4. 2017

2.4.2017

Svým výkonem nám udělala radost Barbora Laslopová...

» číst dál

Výsledky Zpč. liga 1. kolo - 2. 4. 2017

2.4.2017

Výkon našich děvčat odpovídal předpokladům...

» číst dál

Výsledky Milevský pohár - 1. 4. 2017

1.4.2017

Vzhledem k novým pravidlům moderní gymnastiky...

» číst dál

archiv


Odkazy:

Jsme členy Českého svazu moderní gymnastiky

Český svaz moderní gymnastiky

Územně patříme do Západočeské oblasti moderní gymnastiky

Západočeská oblast moderní gymnastiky

Jsme členy Sportovní unie Karlovarska / České unie sportu

Sportovní unie Karlovarska - ČUS


Gymnastické potřeby nakupujeme na

Natalyshop-SasakiOtevřené tréninkové programy TopGym 2018

Rozvojové středisko mládeže
ČSMG

Tréninkové centrum 
TopGym Karlovy Vary

Open Top Weekend
Karlovy Vary


Kontaktujte nás:

Telefon+420 602 495 191

E-mailinfo@gymnastika-kv.cz

Facebookhttps://www.facebook.com/
TopGymKarlovyVaryModerniGymnastika


Carlsbad RG Cup

web Karlovarského poháru, mezinárodních závodů v moderní gymnastice, které pořádá naš sportovní klub moderní gymnastiky


Sportovní klub moderní gymnastiky TopGym Karlovy Vary navazuje na svoji činnost v původním oddíle moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary. Moderní gymnastika má v Karlových Varech dlouholetou tradici od roku 1955 a její závodnice dosahují v tomto krásném olympijském sportu skvělých výsledků. Jsme rádi za váš zájem o moderní gymnastiku a děkujeme všem, kteří nás podporují.

„Moderní gymnastika, jako sport spojující eleganci těla a zdraví pohybu, přirozeně patří do Karlových Varů a celého lázeňského regionu, kde se historicky snoubí léčivá síla přírody a krása lázeňských měst.“