OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

TRÉNINKY

Zařazení gymnastek, Rozpis tréninků, Ustrojení, Náčiní, Trénikové programy, ...

více informací

PRO RODIČE

Pravidla a pokyny, Platby, Zdravotní prohlídky, GDPR, Stanovy, ...

více informací

NÁBOR

Jak začít s moderní gymnastikou, Termíny náborů, Co vás čeká, ...

více informací

Moderní gymnastika TopGym Karlovy Vary

Sportovní klub moderní gymnastiky TopGym Karlovy Vary se věnuje pohybové výchově děvčat ve věku od čtyř let od přípravky až po závodní volný program. Pro talentované gymnastky provozujeme „Sportovní akademii Českého svazu moderní gymnastiky“ a „Tréninkové centrum TopGym“, které zajišťují výkonnostní přípravu nejlepších závodnic.

Moderní gymnastika má v Karlových Varech dlouholetou tradici od roku 1955 a její závodnice dosahují v tomto krásném olympijském sportu skvělých výsledků. Jsme rádi za váš zájem o moderní gymnastiku a děkujeme všem, kteří nás podporují.


Aktuální rozpis tréninků:

Výkonnostní program (SA, RSM, TC)

Po 15 - 19 hala Slávia • Út 16 - 19 Hala míčových sportů KV Areny • Pá 15 - 19 hala Slávia 

Aktuální změny:

Pátek 22.5. bude trénink již od 13 hodin (pro ty co budou stíhat) a končit bude již v 17:00.

Víkend 23. - 24. 5. bude v sobotu i neděli trénink, podrobnosti zašleme.

Úterý 26.5. bude v Míčové hale trénink až od 17:00.

Přípravka

Út  17 - 19 Hala míčových sportů KV Areny • Čtvrteční tréninky zatím nejsou


Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

19. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Jan 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Mar 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Mar 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Mar 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Mar 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Mar 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Mar 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Apr 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Apr 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Apr 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Apr 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Apr 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Apr 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Apr 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 May 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 May 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 May 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 May 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 May 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Jun 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archív