OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Mimořádný trénink pro skupinové sestavy

Tuto sobotu 12. října 2013 proběhne od 13 do 16 hodin mimořádný trénink moderních gymnastek, které jsou zařazeny do skupinových sestav A a B. Týká se tedy těchto děvčat:

  1. Červenková Nela
  2. Divišová Adriana
  3. Divišová Aneta
  4. Herianová Kamila
  5. Jelínková Daniela 
  6. Lochschmidtova Ajša
  7. Orlová Klára
  8. Pelíšková Klára
  9. Svobodová Klára
  10. Zrůstová Veronika

Místo konání tréninku bude v Karlových Varech, upřesnění vám sdělí Jiří Herian.

Na programu bude poslední secvičení skupinových sestav před prvními závody 19. října. proto je účast důležitá.

Prosíme o potvrzení možné účasti vaší dcery. Děkujeme.

Za oddíl moderní gymnastiky Jiří Herian

Sportovní klub moderní gymnastiky TopGym Karlovy Vary podporují:

Město Karlovy Vary Karlovarský kraj Gitech - informační technologie | grafika a tisk | webdesign
Vodárny a kanalizace Karlovy Vary RUDI - tiskárna - grafické studio - reklama Bohemia lázně Zistav - stavební firma Tetra CV Grandhotel Pupp
 Liapor - přírodní stavební materiál AVON Cosmetics ALTA - Vřídelní 55 • Kralovy Vary Karlovarská plynárenská  Lemigas Hollandia - mléčné produkty 
 Pentalog Tour - Hotel Imperial Vřídlo výrobní družstvo  Angličtina Karlovy Vary Deník Karlovarska  Carpe Diem - Lucie Mercová

Miroslav a Olga
Hanzlíkovi 

© 2012-2016 Moderní gymnastika Karlovy Vary - veškerá práva vyhrazena | © Web vytvořil: Gitech | mail | adm | mapa webu

Stránky www.gymnastika-kv.cz jsou oficiální prezentací sportovního klubu moderní gymnastiky TopGym Karlovy Vary. Nevyžádané nebo nevhodné příspěvky budou vymazány.


doporučujeme: Restaurace U kostela | Lemigas | SPA5 - Alžbětiny lázně | Algon Plus Auto | Výuka angličtiny a překlady | Gitech - grafika, web, reklama a tisk

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

19. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Jan 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Mar 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Mar 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Mar 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Mar 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Mar 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Mar 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Apr 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Apr 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Apr 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Apr 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Apr 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Apr 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Apr 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 May 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 May 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 May 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 May 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 May 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Jun 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archív