OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Karlovarský lázeňáček - 1. kolo Západočeské ligy MG

Karlovarský lázeňáček bude v dopolední části oddílovým přebrem moderních gymnastek v ZP s doplňující účastí z oddílu DDM Karlovy Vary a GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně. Odpolední program bude prvním kolem Západočeské ligy v moderní gymnstice, což je nová soutež pro závodnice VP.

Závodnice:

Oddílový přebor ZP:

  • Aldushina Anastasia (0.C) - bez náčiní  
  • Březinová Eliška (0.C) - bez náčiní 
  • Doležalová Lisa (0.C) - bez náčiní 
  • Duongová Vanesa (0.C) - bez náčiní 
  • Hertlová Lucie (0.C) - bez náčiní 
  • Chalupová Simona (0.C) - bez náčiní 
  • Kondrashova Elisaveta (0.C) - bez náčiní 
  • Merunová Vanda (0.C) - bez náčiní 
  • Wurknerová Vanesa (0.C) - bez náčiní 

  • Adámková Jana (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Fialová Eliška (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Frousová Ela (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Ponimatkina Eva (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Popová Kristina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Švestková Markéta (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Toufarová Kateřina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Volfová Zuzana (0.B) - bez náčiní + akrobacie

  • Beljajeva Karolina (0.D) - bez náčiní 
  • Daminova Evelina (0.D) - bez náčiní 
  • Malečková Barbora (0.D) - bez náčiní 
  • Baslerová Barbora (0.D) - bez náčiní 

  • Fedunova Darja (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Kaplanová Karolina (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Lochsmidtova Ajša (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Palmová Dominika (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Reichová Adéla (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Reichová Anna (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Štafflová Lucie (0.A) - bez náčiní + akrobacie

  • Jelínková Daniela (I.B) - bez náčiní + švihadlo
  • Sečányová Martina (I.B) - bez náčiní + švihadlo
  • Herianová Kamila (I.B) - bez náčiní + švihadlo
  • Holá Vanesa (I.B) - bez náčiní + švihadlo

  • Divišová Aneta (I.A) - bez náčiní + švihadlo
  • Beerová Anna (I.A) - bez náčiní + švihadlo
  • Pelíšková Klára (I.A) - bez náčiní + švihadlo
  • Schwarzová Kateřina (I.A) - bez náčiní + švihadlo
  • Zrůstová Veronika (I.A) - bez náčiní + švihadlo

  • Čižnárová Jana (II.) - švihadlo + obruč
  • Volfová Kateřina (II.) - švihadlo + obruč
  • Ottová Claudia (II.) - švihadlo + obruč
  • Rybáková Linda (II.) - švihadlo + obruč

Startovné 100,- Kč / závodnici.

Západočeská liga VP:

  • Adriana Divišová (NNML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Orlová (NNML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Svobodová (NNML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Tamchynová (KST) - obruč + kužele + švihadlo
  • Anna Špičková (DOR) - míč + obruč + stuha
  • Kristina Bernatová (DOR) - míč + obruč + stuha
  • Zuzana Tuláková (DOR) - míč + obruč + stuha

Startovné 300,- Kč / závodnici.

Realizační tým:

  • Miroslava Špičková - hlavní rozhodčí
  • Michal Tamchyna - hudba
  • Renáta Herianová, Liana Šmídová - hlasatel, registrace
  • Jiří Špička, Martin Frous, Jiří Herian - organizace
  • Tereza Paálová - rozhodčí / trenér
  • Soňa Pekárková - rozhodčí / trenér 
  • Jana Adámková - rozhodčí / trenér
  • Tatiana Akimova - rozhodčí / trenér
  • Lenka Bolješiková rozhodčí / trenér
  • Romana Baslerová - rozhodčí / trenér
  • Štěpánka Frousová - trenér
  • Lucie Březinová - trenér

Pořadatel a místo konání:

TJ Slavia Karlovy Vary • Basketbalová hala BK Lokomotiva
Jízdárenská 1459/1 • Karlovy Vary 360 01
GPS: 50.227623, 12.862780

Rámcový program závodu:

Sobota 22. března 2014

Dopoledne – oddílové přebory ZP
7:30 - 8:00 příchod účastníků dopoledního programu
8:00 - 8:30 registrace závodnic ZP
8:00 - 8:55  rozcvičení na závodní ploše
8:00 - 8:30  porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
9:00 - 11:00  závod po jednotlivých kategoriích
11:30 - 12:00 vyhlášení dopoledního závodu

Odpoledne – 1. kolo Západočeské ligy
11:30 – 12:00 příchod účastníků odpoledního programu
12:00 – 12:30 registrace účastníků Západočeské ligy VP
12:00 – 12:55 rozcvičení na závodní ploše 
12:00 – 12:30  porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
13:00 – 18:00 závod po jednotlivých kategoriích
18:00 – 18:30  vyhlášení odpoledního závodu

Závodní batůžek pro malé závodnice:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Oddílové triko nebo obyčejné bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Závodní dres
  • Náčiní, pokud s ním bude závodit
  • Sponky, síťku, gel a lak na učesání drdůlku
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití a svačina
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 01 Lis 2020

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

  • 07 Lis 2020

    RG Cup Hradec Králové

    závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

  • 07 Lis 2020

    Žďárská popelka

    závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív