OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Karlovarský lázeňáček - 1. kolo Západočeské ligy MG

Karlovarský lázeňáček bude v dopolední části oddílovým přebrem moderních gymnastek v ZP s doplňující účastí z oddílu DDM Karlovy Vary a GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně. Odpolední program bude prvním kolem druhého ročníku Západočeské ligy v moderní gymnastice VP.

Finální aktualizovaný rozpis

Závodnice:

Oddílový přebor ZP:

  • Doležalová Lisa  (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Petříková Viktorie (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Švestková Markéta (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Volfová Zuzana (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Borovičková Michaela (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Würknerová Vanesa (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Kondrashova Elizaveta (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Baslerová Barbora (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Herianová Kamila (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Kaplanová Karolína (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Madenova Evelina (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Palmová Dominika (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Soumarová Tereza (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Rybáková Linda (II.) - švihadlo + obruč

Startovné 100,- Kč / závodnici.

Západočeská liga VP:

  • Laura Kopfstein (NNML) - bez náčiní
  • Darja Fedunova (NNML) - bez náčiní + švihadlo
  • Klára Orlová (NML) - bez náčiní + obruč + švihadlo
  • Daniela Jelínkova (NML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Pelíškova (NML) - bez náčiní + obruč
  • Veronika Zrůstová (NML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Tamchynová (KST) - obruč + kužele + švihadlo
  • Daria Komarova (KST) - obruč + kužele + švihadlo
  • Anna Špičková (DOR) - kužele + míč + obruč
  • Kristina Bernatová (DOR) - kužele + míč + obruč

Startovné 300,- Kč / závodnici.

Realizační tým:

  • Miroslava Špičková - hlavní rozhodčí
  • Renáta Herianová - hlasatel, registrace
  • Jiří Špička, Jiří Herian - organizace
  • Liana Šmídová - rozhodčí
  • Jana Adámková - rozhodčí
  • Romana Baslerová - rozhodčí
  • Nora Nyčová - rozhodčí
  • Romana Salingerová - rozhodčí
  • Kristina Gudovskikh - trenér
  • Natalia Lakšina - trenér
  • Pavlína Hanková - trenér
  • Michaela Langerová - trenér
  • Denisa Buiová - trenér
  • Karolína Hanková - trenér

Pořadatel a místo konání:

TJ Slavia Karlovy Vary • Hala FC Buldoci - na fotbalovém hřišti za hotelem Marttel 
Polská ul. • Karlovy Vary 360 01
GPS: 50.230663, 12.884707

Rámcový program závodu:

Sobota 21. března 2015

Dopoledne – oddílové přebory ZP
7:30  příchod účastníků dopoledního programu
8:15 - 8:30 registrace závodnic ZP
8:00 - 8:20  rozcvičení na závodní ploše TJ Slavia
8:30 - 8:45  porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
9:00 - 11:00  závod po jednotlivých kategoriích
11:10  vyhlášení dopoledního závodu

Odpoledne – 1. kolo Západočeské ligy
11:00  příchod účastníků odpoledního programu
11:45 – 12:15 registrace účastníků Západočeské ligy VP
11:40 – 11:50 rozcvičení na závodní ploše TJ Slavia
12:15 – 12:45  porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
13:00 – 19:00 závod po jednotlivých kategoriích
19:00  vyhlášení odpoledního závodu

Závodní batůžek pro malé závodnice:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Oddílové triko nebo obyčejné bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Závodní dres
  • Náčiní, pokud s ním bude závodit
  • Sponky, síťku, gel a lak na učesání drdůlku
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití a svačina

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

9. - 10. května MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

13. června - Mezinárodní závody Carlsbad RG Cup| KV Arena

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

14. listopadu Zpč. oblastní přebory společných skladeb | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince MČR dvojice/trojic, společné skladby | Hala míčových sportů

16. prosince Vánoční Rhythmic Gala | GH Pupp

Kalendář akcí a závodů 2020

archiv