OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Generálka na Vánoční exhibici 2017

Věnujte prosím pečlivou pozornost následujícím pokynům k Vánoční exhibici tak, aby celá organizace proběhla hladce a bez zbytečných zádrhelů.

Příchod děvčat na generálku a časový program – 12. 12. 2017

Děvčata budou přicházet po skupinkách, musí však přijít včas, aby se stihla převléknout, rozcvičit a vyzkoušet si vystoupení na koberci.

1. Skupina – Volný program + SS + December (TR: Gudovskikh, Novikova, Lakšina, Bernatová)

Belová Margarita, Bernatová Kristina, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Herianová Kamila, Ivankova Anastasia, Kopfstein Laura, Kozlova Nelly, Lažanská Ester, Lipovská Vanesa, Městecká Vendulka, Orlová Klára, Pelíšková Klára, Plzáková Melinda, Rybáková Linda, Schaferová Magdalena, Soumarová Tereza, Špičková Anna, Tamchynová Klára

  • Příchod 15:10
  • Rozcvičení 15:30 – 15:50
  • Zkoušky sestav jednotlivců VP (18 sestav): 15:50 - 16:25
  • Zkoušky pódiovek (3 skladby): 16:25 - 16:45
  • Zkoušky exhibice December: 16:45 - 16:50

2. Skupina – Dream, Sugar, Fantazie + ZP (TR: Lakšina, Gudovskikh, Novikova, Bernatová)

Bendová Zuzana, Bouzová Michaela, Černá Kamila, Horká Karolina, Jelínková Denisa, Kazdova Anežka, Laslopová Barbora, Mada Annie Joelle, Mada Adele Noemi, Tereshchenko Daria, Vojířová Malvína, Květoňová Kristýna, Tvrdková Vanessa, Velková Veronika

  • Příchod 16:10
  • Rozcvičení 16:30 - 16:50
  • Zkoušky sestav jednotlivců ZP (4 sestavy): 16:50 - 16:55
  • Zkoušky exhibice Tamchynová Čarodějnice: 16:55 - 17:00
  • Zkoušky exhibice Fantazie: 17:00 - 17:05
  • Zkoušky exhibice Sugar: 17:05 - 17:10
  • Zkouška exhibice Dream: 17:10 - 17:15

3. Skupina – Ledové království + Koťata + ZP (TR: Pelíšková, Kopfstein, Hanková)

Bayerova Eliška, Bendová Jolana, Bocharova Kristýna, Čáslavová Natálie, Flaksová Diana, Georgievová Pavlína, Höhnlová Nella, Ivanova Sofya, Klausnerová Veronika, Křížová Viktorie,  Lesničenko Kateřina, Lesničenko Olga, Lísová Eliška, Nushi Diana, Pavlova Anna, Rychetská Kateřina, Tintěrová Adéla, Tveryttnieva Alisa, Uvarova Sofia, Žáková Hedvika

  • Příchod 16:30
  • Rozcvičení 16:55 - 17:15
  • Zkoušky jednotlivců ZP (3 sestavy): 17:15 - 17:20
  • Zkoušky exhibice Ledové království: 17:20 - 17:25
  • Zkouška exhibice Koťata: 17:25 - 17:30


17:30 – 18:00
– Zkoušky exhibic hostů

18:00 – Otevření sálu pro diváky

18:30 – Zahájení akce

18:30 – 20:00 – Vystoupení exhibic

20:00 – 21:30 – Volný program, diskotéka pro děti

Ustrojení a výbava děvčat

Děvčata si vezmou ošacení a kostýmy dle rozpisu exhibice, ve které budou vystupovat. Dále si všechna děvčata vezmou svůj závodní dres, ve kterém půjdou na nástup (pokud nemají dres, tak legíny a tričko z vystoupení). Děvčata, která budou vystupovat se svými sestavami, nezapomenou náčiní. Na nohy gymnastické špičky, kdo nemá, tak ponožky v předepsané barvě. Všechna děvčata budou mít učesaný drdol, pokud to některý z rodičů ještě neumí, bude mít možnost se přiučit od ostatních. Děvčatům dejte s sebou také pití, svačinu a dostatečné množství kapesníčků! 

Doprava

Rodiče přivezou děvčata a postarají se o jejich převlečení a učesání. Pak je předají trenérkám, odejdou ze sálu a přijdou až na zahájení.

Kdo nepojede MHD, tak je parkování možné u GH Pupp, u Galerie umění, v Mariánskolázeňské ulici nebo parkovacím domě pod Imperialem.

Pomoc rodičů s organizací akce

Přivítáme vaši pomoc v těchto oblastech:

  • Stěhování koberců před akcí (úterý ráno) a zpět (středa ráno).
  • Sbalení koberců po ukončení bloku exhibic (uvolnění parketu pro diskotéku)

Prosím, kontaktujte ohledně vaší pomoci mně na čísle 602 495 191. 

Různé

Doporučený oděv - sváteční – neformální společenský (nemusí být společenské večerní).

Během exhibice bude v sále fungovat bufetové občerstvení GH Pupp jako na plesech (byla nám poskytnuta nejnižší plesová cenová skupina).

Upozorňujeme, že bude možné až na generální zkoušce v Puppu určit s jistotou, která děvčata budou vystupovat. Nicméně slavnostních nástupů a předávání dárečků se zúčastní všechny.

Po skončení exhibice proběhne skupinové foto oddílu a budete mít možnost se individuálně vyfotografovat se svými holčičkami.

Na koho se obrátit:

Organizační dotazy, pomoc rodičů – Jiří Herian, 602 495 191

Ošacení a ustrojení:

  • Exhibice Koťata: Zuzana Kopfstein - 606 485 285
  • Exhibice Fantazie: Natalia Lakšina – 774 582 908
  • Exhibice Ledové království - Petra Pelíšková - 731 123 015
  • Exhibice Dream, Sugar a December – Jiří Herian – 602 495 191
  • Základní program: Hanková Pavlína - 724 281 509
  • Volný program: Jiří Špička – 602 449 831

Děkuji a těšíme se na vás!

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 01 Lis 2020

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

  • 07 Lis 2020

    RG Cup Hradec Králové

    závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

  • 07 Lis 2020

    Žďárská popelka

    závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív