OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Stáhnout

Název Datum Typ Velikost Počet stažení
Goodwill Cup - organizační pokyny
17. 3. 2012 PDF 94,72 kB 0
Rozpis přeborů MG Plzeň
18. 3. 2012 PDF 50,11 kB 1214
2012_summer_camp_pula.pdf
20. 3. 2012 PDF 95,79 kB 1186
2012_summer_camp_pula CZ.pdf
28. 3. 2012 PDF 126,65 kB 1182
Žďárská Sněženka - info a rozcvičení.pdf
25. 3. 2012 PDF 125,51 kB 1112
Pozvánka na oddílové přebory.pdf
5. 12. 2012 PDF 194,31 kB 881
1 KV pohár MG - oznámení CZ.pdf
24. 3. 2013 PDF 1,01 MB 1001
2013 03 21 TK MG KV.pdf
24. 3. 2013 PDF 256,93 kB 904
Milevský pohárek 2012.pdf
1. 4. 2012 PDF 78,19 kB 1107
ico-mg.ico
12. 8. 2012 ICON 1,12 kB 704
Přihláška a pravidla oddílu MG KV.pdf
25. 8. 2012 PDF 51,05 kB 2616
Gymnastka omalovánka
20. 1. 2013 PDF 474,61 kB 1522
Plakát RG Cup A4 CZ.pdf
28. 5. 2013 Binary 342,44 kB
Plakát RG Cup A4 EN.pdf
28. 5. 2013 Binary 343,1 kB
Plakát RG Cup A4 RU.pdf
28. 5. 2013 Binary 281,28 kB
Plakát RG Cup A4 DE.pdf
29. 5. 2013 PDF 270,45 kB 683
Pozvánka RG Cup elektronicky.pdf
28. 5. 2013 Binary 521,92 kB
Plakát nábor 2015 09.pdf
21. 8. 2015 PDF 1,09 MB 525
Letní soustředění Cheb 2015 - informace pro rodiče.pdf
17. 2. 2015 PDF 208,54 kB 737
TopCamp 2017 propozice.pdf
27. 3. 2017 PDF 1,29 MB
1 KV pohár MG - OBRAZEM CZ.pdf
25. 8. 2013 PDF 1,19 MB 1161
Pozvánka Vánoční exhibice moderní gymnastiky.pdf
30. 11. 2013 PDF 226,58 kB 732
TopCamp 2018.pdf
25. 4. 2018 PDF 1,28 MB
Info pro účastníky MČR MG 2019.pdf
15. 10. 2019 PDF 180,88 kB
Pozvánka vánoční 2014 elektronicky.pdf
17. 11. 2014 PDF 281,94 kB 665
Formulář sportovní lékař 2015.pdf
9. 2. 2015 PDF 399,15 kB 1126
Vánoční Gala 2015 obrazem.pdf
22. 12. 2015 PDF 823,45 kB 871
Poděkování Edmund Janisch.pdf
22. 12. 2015 PDF 173,09 kB 672
PF TopGym KV 2016.pdf
22. 12. 2015 PDF 287,86 kB 571
TopCamp 2017 propozice.pdf
9. 7. 2017 PDF 1,29 MB

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív