OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Tisk 2015

Název Datum Typ Velikost Počet stažení
Tisk 2015 01 19 Deník jarní sezona.pdf
13. 2. 2016 PDF 165,24 kB
Tisk 2015 01 29 Deník úspěch v přípravce.pdf
13. 2. 2016 PDF 76,94 kB
Tisk 2015 02 05 5plus2 medaile.pdf
13. 2. 2016 PDF 269,02 kB
Tisk 2015 03 11 Deník medailový start.pdf
13. 2. 2016 PDF 68,88 kB
Tisk 2015 03 13 MFD první závody.pdf
13. 2. 2016 PDF 318,09 kB
Tisk 2015 03 15 Deník Extra nová sezona.pdf
13. 2. 2016 PDF 533,58 kB
Tisk 2015 03 20 5plus2 Milevsko.pdf
13. 2. 2016 PDF 285,32 kB
Tisk 2015 03 23 MFD Lázeňáček.pdf
13. 2. 2016 PDF 270,89 kB
Tisk 2015 03 28 Deník Lázeňáček.pdf
13. 2. 2016 PDF 216,23 kB
Tisk 2015 04 07 Deník sortovec Karlovarska.pdf
13. 2. 2016 PDF 61,69 kB
Tisk 2015 04 10 5plus2 Lázeňáček.pdf
13. 2. 2016 PDF 269,06 kB
Tisk 2015 05 04 Deník účast na MČR.pdf
13. 2. 2016 PDF 33,89 kB
Tisk 2015 06 01 KRL Carlsbad RG Cup.pdf
13. 2. 2016 PDF 383,56 kB
Tisk 2015 06 06 Deník Carlsbad RG Cup příprava.pdf
13. 2. 2016 PDF 311,37 kB
Tisk 2015 06 09 MFD Carlsbad RG Cup pozvání.pdf
13. 2. 2016 PDF 564,47 kB
Tisk 2015 06 12 Deník Carlsbad RG Cup pozvání.pdf
13. 2. 2016 PDF 271,61 kB
Tisk 2015 06 13 Deník Carlsbad RG Cup právě dnes.pdf
13. 2. 2016 PDF 50,61 kB
Tisk 2015 06 13 Deník Extra Carlsbad RG Cup.pdf
13. 2. 2016 PDF 626,35 kB
Tisk 2015 06 15 MFD Carlsbad RG Cup proběhl.pdf
13. 2. 2016 PDF 555,2 kB
Tisk 2015 06 16 Deník Carlsbad RG Cup proběhl.pdf
13. 2. 2016 PDF 181,73 kB
Tisk 2015 06 22 Deník Carlsbad RG Cup obrazem.pdf
13. 2. 2016 PDF 393,61 kB
Tisk 2015 09 05 Deník podzimní sezona.pdf
13. 2. 2016 PDF 57,89 kB
Tisk 2015 11 02 Deník Carlsbad RG Cup Hradec a Hof.pdf
13. 2. 2016 PDF 59 kB
Tisk 2015 12 14 Deník vánoční exhibice.pdf
13. 2. 2016 PDF 130,93 kB
Tisk 2015 12 15 Deník vánoční exhibice.pdf
13. 2. 2016 PDF 245,18 kB
Tisk 2015 12 23 MFD vánoční exhibice.pdf
13. 2. 2016 PDF 465,45 kB

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív