OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Tisk 2014

Název Datum Typ Velikost Počet stažení
Tisk 2014 12 22 Deník Úspěšný rok.pdf
3. 1. 2015 Binary 1 MB
Tisk 2014 12 19 MFD Vánoční exhibice.pdf
3. 1. 2015 Binary 172,35 kB
Tisk 2014 12 19 Deník Vánoční exhibice.pdf
3. 1. 2015 Binary 2,97 MB
Tisk 2014 12 12 MFD Vánoční exhibice upoutávka.pdf
3. 1. 2015 Binary 239,83 kB
Tisk 2014 12 12 Deník Vánoční exhibice upoutávka.pdf
3. 1. 2015 Binary 220,39 kB
Tisk 2014 12 05 Deník Vánoční exhibice upoutávka.pdf
3. 1. 2015 Binary 281,93 kB
Tisk 2014 10 31 Deník Hof.pdf
3. 1. 2015 Binary 828,85 kB
Tisk 2014 06 16 MFD RG Cup.pdf
3. 1. 2015 Binary 243,33 kB
Tisk 2014 06 16 MFD RG Cup titulka.pdf
3. 1. 2015 Binary 163,46 kB
Tisk 2014 06 16 Deník RG Cup.pdf
3. 1. 2015 Binary 641,28 kB
Tisk 2014 06 14 MFD RG Cup.pdf
3. 1. 2015 Binary 166,29 kB
Tisk 2014 06 14 Deník Extra RG Cup.pdf
3. 1. 2015 Binary 640,16 kB
Tisk 2014 06 14 Deník Extra RG Cup titulka.pdf
3. 1. 2015 Binary 98,36 kB
Tisk 2014 06 13 Deník RG Cup.pdf
3. 1. 2015 Binary 317,9 kB
Tisk 2014 06 13 Deník RG Cup titulka.pdf
3. 1. 2015 Binary 546,31 kB
Tisk 2014 06 11 Deník Trenérka roku.pdf
3. 1. 2015 Binary 832,77 kB
Tisk 2014 06 09 Deník RG Cup závodnice.pdf
3. 1. 2015 Binary 506,85 kB
Tisk 2014 06 08 web Deník.cz RG Cup reklama.pdf
3. 1. 2015 Binary 227,33 kB
Tisk 2014 06 07 Deník RG Cup.pdf
3. 1. 2015 Binary 270 kB
Tisk 2014 06 02 Deník Předseda oblasti a RG Cup.pdf
3. 1. 2015 Binary 1,32 MB
Tisk 2014 05 31 Deník RG Cup.pdf
3. 1. 2015 Binary 231,77 kB
Tisk 2014 05 03 Deník Oblastní přebory 441.pdf
3. 1. 2015 Binary 397,07 kB
Tisk 2014 04 18 Deník Spring Cup Belgie.pdf
3. 1. 2015 Binary 523,71 kB
Tisk 2014 03 18 Deník Lázeňáček.pdf
3. 1. 2015 Binary 216,87 kB

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

9. - 10. května MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

13. června - Mezinárodní závody Carlsbad RG Cup| KV Arena

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

14. listopadu Zpč. oblastní přebory společných skladeb | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince MČR dvojice/trojic, společné skladby | Hala míčových sportů

16. prosince Vánoční Rhythmic Gala | GH Pupp

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Bře 2020

    Monet Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Bře 2020

    Žďárská sněženka

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Bře 2020

    Milevský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Ústecký pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Dub 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Dub 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Dub 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Dub 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Dub 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 Kvě 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 Kvě 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 Kvě 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 Kvě 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 Kvě 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Čer 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archiv