OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Západočeská liga MG - 2. kolo

Druhé kolo ZPČ ligy pořádá v plzeňský oddíl TJ Sokol Plzeň IV. Pro naše začínající závodnice ve VP to bude druhá příprava na oblastní přebory a pro některé dokonce vůbec první závod. 

Závodnice:

  • Kopfstein Laura (NNML) - bez náčiní
  • Aldushina Anastasia (NNML) - bez náčiní 
  • Fukarová Nikol (NNML) - bez náčiní
  • Williamson Holly (NNML) - bez náčiní
  • Fedunova Darja (NNML) - bez náčiní + švihadlo
  • Jelínková Daniela (NML) - bez náčiní + obruč
  • Zrůstová Veronika (NML) - bez náčiní + obruč
  • Pelíšková Klára (NML) - bez náčiní + obruč
  • Orlová Klára (NML) - bez náčiní + obruč + švihadlo
  • Komarova Daria (KST) - obruč + kužele + švihadlo
  • Tamchynová Klára  (KST) - obruč + kužele + švihadlo
  • Anna Špičková (DOR) - míč + obruč + kužele
  • Kristina Bernatová (DOR) - míč + obruč + kužele

Startovné 300,- Kč / závodnici (200,- Kč pro závodnice s pouze jednou sestavou).

Technický doprovod:

  • Jiří Herian - rozhodčí + vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191 
  • Miroslava Špičková - trenér
  • Liana Šmídová - rozhodčí
  • Jiří Špička - rozhodčí / trenér

Pořadatel a místo konání:

Oddíl TJ Sokol Plzeň IV • Tělocvična TJ Slavoj Plzeň
Třebízského 12 • 326 00 Plzeň
GPS: 49.737742, 13.375500

Program závodu:

Neděle 12. dubna 2015

8:30 příchod do haly
9:00 - 9:15 registrace závodnic
9:15 - 9:30  porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů
9:20 - 9:30 rozcvičení na závodní ploše TJ Slavia
9:40 zahájení závodu
16:00  vyhlášení závodu

 

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

9. - 10. května MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

13. června - Mezinárodní závody Carlsbad RG Cup| KV Arena

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

14. listopadu Zpč. oblastní přebory společných skladeb | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince MČR dvojice/trojic, společné skladby | Hala míčových sportů

16. prosince Vánoční Rhythmic Gala | GH Pupp

Kalendář akcí a závodů 2020

archiv