OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Západočeská liga v moderní gymnastice - 2. kolo

V rámci druhé kola Zpč. ligy proběhne zároveň vyhlášení Plze=nského pohárku pro kategorie NNML aNML. 

Závodnice:

  • Kopfstein Laura (NNML B) - BN
  • Kulagina Darja (NNML B) - BN
  • Kuklišová Barbora (NNML B) - BN
  • Borovičková Michaela (NNML B) - BN
  • Fukarová Nikol (NNML A) - BN + švihadlo
  • Williamson Holly (NNML A) - BN + švihadlo
  • Kaplanová Karolína (NML B) - BN + švihadlo
  • Fedunova Darja (NML A) - BN + švihadlo + obruč
  • Jelínková Daniela (NML A) - BN + švihadlo + obruč
  • Orlová Klára (NML A) - BN + švihadlo + obruč
  • Pelíšková Klára (KML) - BN + obruč + míč
  • Tamchynová Klára  (KST) - švihadlo + kužele + obruč
  • Špičková Anna (DOR) - míč+ kužele + obruč
  • Bernatová Kristina (DOR) - míč+ kužele + obruč

Startovné:
300,- Kč / závodnici  - kategorie s pouze jednou sestavou + KML, KST a DOR
400,- Kč / závodnici  - kategorie NNML a NML s více sestavami

Technický doprovod:

  • Jiří Herian - rozhodčí + vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191
  • Miroslava Špičková - rozhodčí 
  • Jiří Špička - trenér

Pořadatel a místo konání:

TJ Sokol Plzeň IV • Tělocvična TJ Slavoj Plzeň
Třebízského 12 • 326 00 Plzeň
GPS: 49.737742, 13.375500

Program závodu:

Neděle 10. března 2016

8:30 příchod do haly
8:30 - 9:00 registrace závodnic
9:00 - 9:30 porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů
9:05 - 9:10 rozcvičení na závodní ploše TopGym KV
9:30  zahájení závodu
14:00 slavnostní nástup a vyhlášení dopoledních kategorií
18:00  vyhlášení a ukončení závodu

 

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

9. - 10. května MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

13. června - Mezinárodní závody Carlsbad RG Cup| KV Arena

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

14. listopadu Zpč. oblastní přebory společných skladeb | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince MČR dvojice/trojic, společné skladby | Hala míčových sportů

16. prosince Vánoční Rhythmic Gala | GH Pupp

Kalendář akcí a závodů 2020

archiv