OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Memoriál Milady Duckeové a Pohár města Mariánské Lázně

Jubilejního XXV. ročníku „Memoriálu Milady Duckeové“ se tentokrát zúčastnilo 203 závodnic ze 14 oddílů z Prahy, Ústí nad Labem, Plzně, Chomutova, Litvínova, Českách Budějovic, Horního Jiřetína, Blovic, Karlových Varů a Mariánských Lázní. Ani v této velmi početné konkurenci se naše děvčata neztratila.

Nejúspěšnější karlovarskou moderní gymnastkou na závodech byla Karolína Kaplanová, která závodila v kategorii 0.A s výslednou známkou 15,35 bodu. I další malé moderní gymnastky předvedly v nabité konkurenci velmi slušné výkony. Přes poměrně stísněné prostory mariánskolázeňské tělocvičny, velký počet závodnic a jejich doprovodů, byly závody velkou přehlídkou výborných výkonů v základním programu.

Martin Frous

Výsledky ZP 0.B - 2008 a mladší (26 startujících):

10. místo  Eva Ponimatkina BN 6,900 • Akrobacie 7,400 • Celkem 14,300
14. místo Ella Frousová BN 7,050 • Akrobacie 6,400 • Celkem 13,450
17. místo Zuzana Volfová BN 6,000 • Akrobacie 6,750 • Celkem 12,750
19. místo Kristina Popová BN 6,050 • Akrobacie 6,300 • Celkem 12,350
20. místo Jana Adámková BN 5,950 • Akrobacie 6,400 • Celkem 12,350
21. místo Eliška Fialová BN 6,100 • Akrobacie 5,800 • Celkem 11,900
23. místo Anastasia Aldushina BN 5,650 • Akrobacie 5,800 • Celkem 11,450
26. místo Nikol Fukarová BN 5,600 • Akrobacie 3,750 • Celkem 9,350

Výsledky ZP 0.A - 2007 (32 startujících):

10. místo  Karolina Kaplanová BN 7,950 • Akrobacie 7,400 • Celkem 15,350
12. místo Anna Reichová BN 7,600 • Akrobacie 7,650 • Celkem 15,250
15. místo Darja Fedunova BN 7,350 • Akrobacie 7,550 • Celkem 14,900
18. místo Ajša Lochsmidtová  BN 6,850 • Akrobacie 7,750 • Celkem 14,600
25. místo Adéla Reichová BN 6,850 • Akrobacie 6,400 • Celkem 13,250
27. místo Barbora Baslerová BN 6,250 • Akrobacie 6,100 • Celkem 12,350
29. místo Markéta Švestková BN 6,400 • Akrobacie 5,950 • Celkem 12,350
29. místo Dominika Palmová BN 5,800 • Akrobacie 5,650 • Celkem 11,450
30. místo Evelína Madenová BN 5,950 • Akrobacie 5,500 • Celkem 11,450

Výsledky ZP I.A - 2006 (16 startujících):

14. místo Daniela Jelínková BN 6,350 • Švihadlo 6,300 • Celkem 12,650
15. místo Martina Sečányová BN 6,150 • Švihadlo 6,450 • Celkem 12,600

Výsledky ZP I. - 2005 (33 startujících):

22. místo  Klára Pelíšková BN 6,500 • Švihadlo 7,150 • Celkem 13,650
22. místo Veronika Zrůstová BN 6,600 • Švihadlo 7,050 • Celkem 13,650
32. místo Kateřina Schwarzová BN 5,750 • Švihadlo 5,950 • Celkem 11,700
33. místo Anna Beerová BN 5,150 • Švihadlo 5,500 • Celkem 10,650

 Výsledky ZP II. - 2003-2004 (39 startujících):

31. místo  Jana Čižnárová  Obruč 5,250 • Švihadlo 6,550 • Celkem 11,800
39. místo Claudia Ottová Obruč 4,750 • Švihadlo 3,500 • Celkem 8,250
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív