OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Na chomutovském poháru potvrdily karlovarské gymnastky svoji připravenost na mistrovství ČR

V nedělním odpoledni se přesně na Den matek konal další ročník Chomutovského poháru. Všechna děvčata chtěla dát svým maminkám jako dárek co nejlepší umístění.

Nemuseli jsme tentokrát brzy vstávat, protože závod začínal až v 13:30 a do Chomutova to není daleko.

Nejdříve nastoupila na závodní koberec ke svým sestavám Klárka Tamchynová v kategorii naděje mladší.

Švihadlo ji ale neposlouchalo, jak bychom si přáli, a jako by chyběl i elán, ve výsledku 14,525. Vylepšit skóre se snažila sestavou s obručí, ale nepovedené riziko její snahu zhatilo a známka 15,150 tak v součtu stačila pouze na konečné 9. místo.

Doufejme, že si zde Klárka vybrala svou slabší chvilku a na mistrovství republiky 26. 5. bude náš oddíl dobře reprezentovat.

V kategorii kadetky starší mají letos gymnastky z TJ Slavia Karlovy Vary první pozici na startovní listině zřejmě rezervovanou.

Tentokrát nastupovala jako první z celé startovní listiny 16 závodnic Kristina Bernatová. V sestavě s míčem předvedla Kristina svůj standardně jistý výkon, škoda jen malého výpadku koncentrace uprostřed sestavy a z toho vyplývající nižší hodnocení 15,100. Sestavu se stuhou zacvičila s lehkostí a ladností a s minimem chybiček, ve výsledku16,100 acelkové 6. místo s nepatrnou ztrátou 0,1 na chomutovskou závodnici na místě pátém.

Zuzana Rubášová cvičila nejdříve se stuhou, která jí opravdu sluší. Na provedení ale byly patrné známky únavy či nedostatku energie, které se odrazily i ve známce 15,175. Sestava s míčem dopadla o poznání lépe a hodnocení 15,375 v celkovém součtu znamenalo 8. místo. Budeme Zuzce držet palce, aby její vystoupení 19. 5. na mistrovství republiky kadetek dopadlo co nejlépe.

Totéž samozřejmě platí i pro Annu Špičkovou, která se Chomutovského poháru kvůli školním povinnostem nemohla zúčastnit.

Výsledky Naděje mladší (15 startujících):

9. místo Klárka Tamchynová

švihadlo: 15,525 • obruč: 15,150
celkem: 29,675

Výsledky Kadetky starší (16 startujících):

6. místo Kristina Bernatová

míč: 15,100 • stuha: 16,100 
celkem: 31,200

8. místo Zuzana Rubášová

míč: 15,375 • stuha: 15,175 
celkem: 30,550

Oficiální výsledková listina nadějí mladších v PDF

Oficiální výsledková listina kadetek starších v PDF

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív