OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Vánoční rhythmic gala exhibice 

pokyny pro gymnastky a rodiče

Věnujte prosím pečlivou pozornost následujícím pokynům tak, aby celá organizace proběhla hladce a bez zbytečných zádrhelů.

Upozorňujeme, že vzhledem k velké absenci bude možné až na generální zkoušce v Puppu určit s jistotou, která děvčata budou vystupovat. Nicméně slavnostních nástupů a předávání dárečků se zúčastní všechny.

Příchod děvčat a časový program

Děvčata budou přicházet po skupinkách, musí však přijít včas, aby se stihla převléknout, rozcvičit a vyzkoušet si vystoupení na koberci.

1. Skupina

VP: Bernatová, Tamchynová, Komarova, Balická, Hanková, Dejlová, Pelíšková, Zrůstová

  • Příchod 15:50 
  • Rozcvičení 16:10 – 16:30 
  • Zkoušky sestav jednotlivců (9 sestav) 16:30 -  16:50 
  • Zkoušky exhibic (Princezny a Pláště) – 16:50 – 17:00

2. Skupina

VP: Orlová, Jelínková, Fedunova, Fukarová, Kuklišová, Borovičková, Kopfstein, Williamson, Návorková, Kaplanová K., Aldushina A.

  • Příchod 16:20 
  • Rozcvičení 16:40 – 17:00 
  • Zkoušky sestav jednotlivců (7 sestav) 17:00 -  17:15 
  • Zkouška pódiovky 17:15 -  17:20
  • Zkouška exhibice (Variace malé) – 17:20 – 17:35

3. Skupina

ZP: Aldushina S., Balbyshkina, Belová, Čeremchina, Doležalová, Herianová, Hryščuková, Ječmenová, Kaplanová, Klausnerová, Kozlova, Kulagina, Lažanská, Ludvíková, Magauina, Městecká, Naďová, Nováková, Obodzynská, Olšanová, Palmová, Petrova, Petříková, Pittroffová, Plzáková, Protsyuk, Rybáková, Schaferová, Soumarová, Stejskalová, Volfová, Vyskočilová, Würknerová

  • Příchod 16:50 
  • Rozcvičení 17:15 – 17:35 
  • Zkoušky sestav jednotlivců (7 sestav) 17:35 -  17:45 
  • Zkouška exhibice  – 17:45 – 17:50

17:50 – 18:00 – Zkoušky externích exhibic

18:10 – Otevření sálu pro diváky

18:30 – Zahájení akce

Ustrojení a výbava děvčat

Děvčata si vezmou ošacení a kostýmy dle rozpisu exhibice, ve které budou vystupovat. Dále si všechna děvčata vezmou svůj závodní dres, ve kterém půjdou na nástup. Děvčata, která budou vystupovat se svými sestavami, nezapomenou náčiní. Kdo nemá ještě dres, bude mu zapůjčen na tréninku v úterý 8.12. Na nohy gymnastické špičky, kdo nemá, tak ponožky v předepsané barvě.

Všechna děvčata budou mít učesaný drdol, pokud to některý z rodičů ještě neumí, bude mít možnost se přiučit v šatně od ostatních.

Prosíme rodiče děvčat ze základního programu, aby pokud to je možné, dali holčičkám na vystoupení místo trička s krátkým rukávem raději tílko v dané barvě. Pokud se nepodaří, postačuje dříve avizované tričko.

Děvčatům dejte s sebou také pití a svačinu.

Doprava

Rodiče přivezou děvčata a postarají se o jejich převlečení a učesání. Pak je předají trenérkám a přijdou až na zahájení.

Pokud nepojedete MHD, je parkování možné u GH Pupp (50,- Kč / hod), u Galerie umění (20,- Kč / hod), v Mariánskolázeňské ulici nebo parkovacím domě pod Imperialem (40,- Kč / hod). Doporučujeme se případně domluvit mezi sebou a nechat na placeném parkovišti jenom auto pro svoz řidičů k autům zaparkovaným jinde.

Pomoc rodičů s organizací akce

Přivítáme vaši pomoc v těchto oblastech:

  • Stěhování koberců před akcí (úterý večer) a zpět (čtvrtek ráno).
  • Rozbalení koberců a příprava sálu.
  • Úklid sálu po akci.
  • Zajištění služeb fotografa a kameramana.
  • Zajištění dárečků pro holčičky.

Prosím, kontaktujte ohledně vaší pomoci mně na čísle 602 495 191.

Různé

Přivítáme, když rodiče přijdou ve svátečním oblečení (nemusí být společenské večerní).

Během exhibice bude v sále fungovat restaurační obsluha GH Pupp jako na plesech (byla nám poskytnuta nejnižší plesová cenová skupina).

Vstupné je zdarma, každý může dle svého uvážení poskytnut dobrovolný příspěvek oddílu do kasičky u vchodu.

Reportáž z vánoční akce vyjde v dvakrát Karlovarském Deníku. Oba výtisky budou každému zdarma k dispozici na úterním tréninku 15. prosince, prosím vyzvedněte si je.

Po skončení exhibice proběhne skupinové foto oddílu a budete mít možnost se individuálně vyfotografovat se svými holčičkami.

Sál nám bude k dispozici i po skončení, proběhne „volná zábava“, během níž provedeme úklid sálu (sbalení koberců a naší výzdoby). 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

9. - 10. května MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

13. června - Mezinárodní závody Carlsbad RG Cup| KV Arena

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

14. listopadu Zpč. oblastní přebory společných skladeb | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince MČR dvojice/trojic, společné skladby | Hala míčových sportů

16. prosince Vánoční Rhythmic Gala | GH Pupp

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Bře 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Bře 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Bře 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Dub 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Dub 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Dub 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Dub 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Dub 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 Kvě 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 Kvě 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 Kvě 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 Kvě 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 Kvě 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Čer 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archiv