Vinohradský pohár
Závodnice společné skladby:
NNML B Mini - Yakimets Daniella, Sattler Elizabeth, Šťavički Mia, Pelcová Aneta
NNML B Queens - Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora
NNML A Afrika - Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada
Dvojice NST - Borovičková Michaela, Fedunova Darja
Dvojice JUN - Klára Orlová, Samareva Alisa
Startovné:
• 800,- Kč / společnou skladbu, tj. 200,- (160,-) / závodnici
• 300,- Kč / dvojici, tj. 150 / závodnici
Technický doprovod:
- Jiří Herian - rozhodčí + vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191
- Jiří Špička - trenér
- Kristina Bernatová - trenér
Pořadatel a místo konání:
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady • Hala TJ SPKV
Polská 1 • Praha 2
GPS: 50.079239, 14.442387
Rámcový program závodu:
Sobota 2. listopadu 2019
7:20 - 8:00 |
registrace závodnic |
7:45 |
Předání gymnastek trenérům: všechny SS učesané a namalované |
8:40 - 8:45 |
rozcvičení na závodní ploše TopGym Karlovy Vary |
8:30 + 13:20 |
porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů |
9:00 |
zahájení závodů |
13:00 |
Předání gymnastek trenérům: dvojičky učesané a namalované |
13:00 |
vyhlášení SS |
13:40 - 13:45 |
rozcvičení na závodní ploše TopGym Karlovy Vary
|
14:25 |
zahájení odpoledního závodu |
20:00 |
vyhlášení odpoledního závodu |
Vinohradský pohár
Závodnice společné skladby:
NNML B Mini - Yakimets Daniella, Sattler Elizabeth, Šťavički Mia, Pelcová Aneta
NNML B Queens - Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora
NNML A Afrika - Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada
Dvojice NST - Borovičková Michaela, Fedunova Darja
Dvojice JUN - Klára Orlová, Samareva Alisa
Startovné:
• 800,- Kč / společnou skladbu, tj. 200,- (160,-) / závodnici
• 300,- Kč / dvojici, tj. 150 / závodnici
Technický doprovod:
Pořadatel a místo konání:
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady • Hala TJ SPKV
Polská 1 • Praha 2
GPS: 50.079239, 14.442387
Rámcový program závodu:
Sobota 2. listopadu 2019