OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Rozpis tréninků moderní gymnastiky září - prosinec 2013

Gymnastky jsou rozděleny do skupin dle věkových a výkonnostních kategorií. V tomto pololetí bude základní program kat. 0. a I. trénovat 2x týdně jednu hodinu, skupinové sestavy a základní program kat. II. a výše 2x týdně dvě hodiny a volné sestavy 3x týdně 2 hodiny. V rámci tréninku bude v úterý prováděna i základní baletní průprava ve druhé (malé) tělocvičně. Skupiny gymnastek na baletní průpravu si budou koordinovat trenérky.

VELKÁ TĚLOCVIČNA: ÚTERÝ + ČTVRTEK OD 17:00 DO 18:00

základní program 

Adámková Jana

Mayerová Varvara

Sulková Anežka

Ducháčková Anna

Nemtina Natalia 

Šimlová Karolína

Ducháčková Gabriela

Ponimatkina Eva 

Štaflová Lucie

Eliášová Laura

Popová Kristina 

Švestková Markéta

Fialová Eliška

Sečányová Martina 

Ternuščak Laura

Kaplanová Karolína

Schwarzová Kateřina 

Toufarová Kateřina

Košinová Amálie

 

Volfová Zuzana

+ VŠECHNY NOVĚ PŘIHLÁŠENÉ GYMNASTKY

VELKÁ TĚLOCVIČNA: ÚTERÝ + ČTVRTEK OD 17:00 DO 19:00

volný program + skupinové sestavy

Bernatová Kristina

Herianová Kamila

Tamchynová Klára

Červenková Nela

Jelínková Daniela 

Tuláková Zuzana

Čižnárová Jana

Lochschmidtova Ajša 

Volfová Kateřina

Dejlová Nicole 

Orlová Klára

Zmijová Martina

Divišová Adriana 

Pelíšková Klára

Zrůstová Veronika

Divišová Aneta 

Svobodová Klára

 

Frousová Ella 

Špičková Anna

 

MALÁ TĚLOCVIČNA: PÁTEK OD 17:00 DO 19:00

volný program

Bernatová Kristina

Orlová Klára

Tamchynová Klára

Divišová Adriana

Svobodová Klára

Tuláková Zuzana

Frousová Ella

Špičková Anna

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 01 Lis 2020

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

  • 07 Lis 2020

    RG Cup Hradec Králové

    závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

  • 07 Lis 2020

    Žďárská popelka

    závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív