OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

PF 2015: Vánoční poděkování a novoroční přání

Milé gymnastky, vážení trenéři, rodiče, přátelé!

Jak jistě víte, touto dobou již v nedalekém městečku Boží Dar v Krušných horách úřaduje Ježíšek a přijímá vánoční přání všech dětí. A protože náš karlovarský oddíl je plný dětí, vypravil jsem se za ním s přáním, aby mi poradil, co vám všem mám na Vánoce vzkázat.

Tedy, chtěl bych vám všem jménem celého našeho oddílu moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary upřímně poděkovat.

Děkujeme gymnastkám, že je to u nás baví, snaživě trénují, překonávají samy sebe, nebojí se četných pádů a užívají si vzácných vítězství a svými pokroky přinášejí radost i nám dospělým.

Děkujeme trenérům za jejich energii, trpělivost a obětavost, se kterou se ve volném čase věnují práci s dětmi a tím je dělají lepšími nejen po stránce sportovní.

Děkujeme rozhodčím, že se obětují a vždy na dlouhé hodiny zasednou za rozhodcovské stoly a snaží se spravedlivě ze všech těch úžasných závodnic vybrat ty úplně nejúžasnější.

Děkujeme rodičům, že podporují své malé gymnastky, vytvářejí jim zázemí, vozí je po trénincích i závodech, pomáhají s činností v oddíle, důvěřují trenérům a nesnaží se jim radit.

Děkujeme divákům, že propadli, stejně jako my, tomuto krásnému sportu a malým i velkým závodnicím vytvářejí skvělou atmosféru při závodech.

Děkujeme dalším oddílům, že se zajímají o naši snahu povznést a zpopularizovat moderní gymnastiku, vytvářet přátelské a férové vztahy v naší komunitě a našim aktivitám fandí.

Děkujeme fotografům, že se snaží zachytit pomíjivou krásu či dokonalost pohybu a za ty úžasné fotografie, co se občas opravdu vzácně povedou.

Děkujeme novinářům, že informují veřejnost o našem sportu, o našich úspěších a věříme, že i pro ně je radost přinášet čtenářům tyto informace nabité krásou a energií.

Děkujeme sponzorům, že se rozhodli podpořit finančně nebo věcným darem či službou náš oddíl, třeba jenom pro vlastní dobrý pocit, že vrací další generaci něco, co kdysi někdo stejně nezištně věnoval jim.

Děkujeme všem ostatním, kteří se nevešli do výše uvedeného výčtu a nějakým způsobem obohatili či podpořili naší činnost.

A do nového roku přináším přání, aby nám všichni zachovali i nadále přízeň, aby byla naše milovaná moderní gymnastika opět o něco krásnější a aby se opět všichni snažili pro tento sport a jeho malé gymnastky udělat to nejlepší, co umí. Ježíšek všem vzkazuje, že si to zaslouží a já tomu také věřím.

S pozdravem „Mějte se moderně!“

Jiří Herian

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 01 Lis 2020

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

  • 07 Lis 2020

    RG Cup Hradec Králové

    závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

  • 07 Lis 2020

    Žďárská popelka

    závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív