OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

OPEN krajský přebor základního programu

Stav rozpisu: aktualizovaný

OPEN přeboru se účastní pouze oddíly Karlovarského a Plzeňského kraje a vyhodnocení probíhá jak celkové, tak za jednotlivé města a skupiny škol. Jinými slovy konkurence přijatelná a cen opravdu hodně. Zároveň je to poslední příprava všech našich závodnic ZP na skutečné oblastní přebory v základním programu.

Závodnice:

  • Eva Ponimatkina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Zuzana Volfová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Kateřina Toufarová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Jana Adámková (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Eliška Fialová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Kristina Popová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Lisa Doleželová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Lucie Hertlová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Nikol Fukarová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Anastasia Aldushina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Ella Frousová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Elisaveta Kondrashova (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Markéta Švestková (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Karolína Kaplanová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Lucie Štafflová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Ajša Lochschmidtová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Darja Fedunova (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Adéla Reichová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Anna Reichová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Evelina Daminova (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Dominika Palmová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Barbora Baslerová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Daniela Jelínková (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Martina Sečányová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Kamila Herianová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Klára Pelíšková (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Aneta Divišová (I.) - bez náčiní + švihadlo 
  • Veronika Zrůstová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Kateřina Schwarzová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Anna Beerová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Jana Čižnárová (II.) - obruč + švihadlo
  • Claudia Ottová (II.) - obruč + švihadlo
  • Kateřina Volfová (II.) - obruč + švihadlo

Startovné 100,- Kč / gymnastku.

Technický doprovod:

  • Martin Frous - vedoucí výpravy, tel.: 603 570 830
  • Liana Šmídová - rozhodčí
  • Roamana Baslerová - rozhodčí
  • Tatiana Akimova - rozhodčí
  • Štěpánka Frousová - trenér

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně
Ruská 355 • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Rámcový program závodu:

Sobota 26. dubna 2014

8:40   příchod do šaten
9:00 - 9:20  registrace závodnic
9:07 - 9:16  rozcvičení závodnic TJ Slavia na ploše - 0. kat.
9:35 - 9:38  rozcvičení závodnic TJ Slavia na ploše - I. kat.
9:43 - 9:46 rozcvičení závodnic TJ Slavia na ploše - II. kat.
9:20 - 9:50  porada rozhodčích a trenérek
10:00 slavnostní zahájení závodu
14:20  vyhlášení výsledků a ukončení závodu
 

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 8:30 a 8:40 tak, aby holčičky byly v 9:00 převlečené a učesané v tělocvičně na rozcvičení.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, tj, v 13:20 z důvodu, že časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Organizace:

  • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
  • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
  • po rozcvičení se půjdou děvčata z první závodní kategorie převléknout do závodních dresů a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
  • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
  • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek pro malé závodnice:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Oddílové triko nebo obyčejné bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Závodní dres
  • Náčiní, pokud s ním bude závodit
  • Sponky, síťku, gel a lak na učesání drdůlku
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití a svačina
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

19. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Jan 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Mar 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Mar 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Mar 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Mar 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Mar 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Mar 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Apr 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Apr 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Apr 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Apr 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Apr 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Apr 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Apr 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 May 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 May 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 May 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 May 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 May 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Jun 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archív