OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Západočeský oblastní přebor základního programu 

Stav rozpisu: finální

Závodnice:

  • Eva Ponimatkina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Zuzana Volfová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Jana Adámková (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Eliška Fialová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Kristina Popova (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Nikol Fukarová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Anastasia Aldushina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Ella Frousová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Elisaveta Kondrashova (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Markéta Švestková (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Vanda Merunová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Kateřina Toufarová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Vanesa Würknerová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Karolína Kaplanová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Lucie Štafflová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Ajša Lochschmidtová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Darja Fedunova (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Adéla Reichová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Anna Reichová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Evelina Madenova (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Dominika Palmová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Barbora Baslerová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Daniela Jelínková (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Martina Sečányová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Kamila Herianová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Klára Pelíšková (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Aneta Divišová (I.) - bez náčiní + švihadlo 
  • Veronika Zrůstová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Kateřina Schwarzová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Anna Beerová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Jana Čižnárová (II.) - švihadlo + obruč
  • Claudia Ottová (II.) - švihadlo + obruč
  • Kateřina Volfová (II.) - švihadlo + obruč

Startovné 75,- Kč / gymnastku.

Technický doprovod:

  • Martin Frous - vedoucí výpravy, tel.: 603 570 830
  • Jiří Herian - předseda oblastní komise
  • Tatiana Akimova - rozhodčí
  • Liana Šmídová - rozhodčí
  • Roamana Baslerová - trenér
  • Lenka Bolješiková - trenér

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně
Ruská 355 • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Rámcový program závodu:

Neděle 4. května 2014

7:45 příchod do šaten
8:10 - 8:30  registrace závodnic
8:10 - 9:00  rozcvičení závodnic na ploše dle kategorií
8:30 - 9:00  porada rozhodčích a trenérek
9:10  slavnostní zahájení závodu
cca 13:40  vyhlášení výsledků a ukončení závodu
 

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 7:35 a 7:45 tak, aby holčičky byly v 8:00 převlečené a učesané v tělocvičně na rozcvičení.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, tj, v 12:30 z důvodu, že časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Organizace:

  • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
  • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
  • po rozcvičení se půjdou děvčata z první závodní kategorie převléknout do závodních dresů a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
  • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
  • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek pro malé závodnice:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Oddílové triko nebo obyčejné bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Závodní dres
  • Náčiní, pokud s ním bude závodit
  • Sponky, síťku, gel a lak na učesání drdůlku
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití a svačina
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

9. - 10. května MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

13. června - Mezinárodní závody Carlsbad RG Cup| KV Arena

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

14. listopadu Zpč. oblastní přebory společných skladeb | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince MČR dvojice/trojic, společné skladby | Hala míčových sportů

16. prosince Vánoční Rhythmic Gala | GH Pupp

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Bře 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Bře 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Bře 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Dub 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Dub 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Dub 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Dub 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Dub 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 Kvě 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 Kvě 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 Kvě 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 Kvě 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 Kvě 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Čer 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archiv