OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Nominace a secvičení na Vánoční exhibici 2016

Kromě secvičení na mimořádných trénincích je důležitá i účast na řádných trénincích. Děvčata jsou často ve více vystoupeních, věnujte prosím pečlivou pozornost rozpisu.

Seznam a nominace vystoupení

„Rolničky“ – trenérky Hanková, Kopfstein a Pelíšková

Balbyshkina Sofiya, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Doležalová Vanesa, Flaksová Diana, Hájková Karolína, Klausnerová Veronika, Kondelčíková Kateřina Ela, Kořínková Monika, Kůsová Nicole, Laslopová Barbora, Lažanská Ester, Lipovská Vanesa, Mada Annie Joelle, Městecká Vendulka, Najmanová Amálie, Nováková Tereza, Pacáková Aneta, Petrova Jana, Petryšyn Kristýna, Plášilová Eliška, Simmerová Tereza, Skořepová Věra, Tociková Natálie, Tveryttnieva Alisa, Žiliková Adéla

Ustrojení: bílé legíny, bílé spodní kalhotky, bílé tílko nebo tričko bez rukávů (vše bez ozdob, krajek či potisků), naboso, účes drdol. Zkouška ustrojení včetně učesání bude na tréninku 4.12., vezměte prosím vše s sebou.

„Kankán“ – trenérka Lakšina

Herianová Kamila, Ivankova Anastasia, Mutsenko Alina, Schaferová Magdalena, Tereshchenko Daria, Vojířová Malvína, Belová Margarita, Lažanská Ester, Mada Annie Joelle, Městecká Vendulka, Simmerová Tereza

Ustrojení: černé legíny, červené tričko s krátkým rukávem, (vše bez ozdob a potisků), jednobarevná kolová sukně nad kolena (v libovolné barvě), vlasy do drdolu s kytkou, na nohy špičky (nebo naboso). Zkouška ustrojení včetně učesání bude na tréninku 10.12., vezměte prosím vše s sebou.

„Šátky“ – trenérka Lakšina

Tamchynová Klára

Ustrojení: bude upřesněno

„Girls“ – trenérka Bernatová

Bernatová Krsitina, Balická Tereza, Tamchynová Klára

Ustrojení: bude upřesněno

„Čtyřka“ – trenérka Gudovskikch, Bernatová

Bernatová Kristina, Pelíšková Klára, Kopfstein Laura, Kozlova Nelly

Ustrojení: bude upřesněno

Sestavy jednotlivci ZP – trenérka Hanková

Lažanská Ester – kat. I. švihadlo, Městecká Vendulka – kat. I. BN, Nováková Tereza – kat. 0. BN, Petrova Jana – kat. 0. BN

Ustrojení: závodní dres, drdol, špičky

Sestavy jednotlivci VP – trenéři Bernatová, Špičková, Špička, Gudovskikh

Balická Tereza – míč, Bernatová Kristina – kužele + míč, Borovičková Michaela – švihadlo, Fedunova Darja – obruč + BN, Fukarová Nikol – obruč, Herianová Kamila – švihadlo, Jelínková Daniela – míč, Kopfstein Laura – BN, Kozlova Nelly – BN, Kuklišová Barbora – BN, Kulagina  Darja – BN, Návorková  Nela BN (nebo švihadlo), Orlová Klára – stuha + kužele, Pelíšková Klára – míč + obruč, Plzáková Melinda – BN, Rybáková Linda – obruč, Schaferová Magdalena – švihadlo, Soumarová Tereza – švihadlo, Tamchynová Klára - obruč

Ustrojení: závodní dres, drdol, špičky

Skupinové skladby – trenéři Bernatová, Špičková, Špička, Gudovskikh

NNML BN - Borovičková Michaela, Kopfstein Laura, Kuklišová Barbora, Kulagina Darja, Plzáková Melinda

NML 2 míče 3 obruče - Fedunova Darja, Fukarová Nikol, Jelínková Daniela, Orlová Klára, Soumarová Tereza

Ustrojení: závodní dres, drdol, špičky 

Rozpis secvičení na mimořádných trénincích

Bude probíhat v hale Buldoků - tréninková hala v areálu fotbalového stadionu Slávia v Drahovicích. Vjezd branou vedle hotelu Martell, zatočit na cestu vpravo a dojet k hale na druhé straně hřiště. MAPA

Děvčatům dejte pití, malou svačinu a kromě tréninkového oblečení i teplou mikinu a tepláky, kdyby bylo chladněji.

Děvčata, která jsou ve více tréninkových blocích, vybavte větší svačinou (obědem) a pokud budou mít mezi bloky volno, můžete je odvézt a zase přivézt nebo po předchozí domluvě na tréninku nechat.

Sobota 3.12.
09:00 - 11:00 – Rolničky (Hanková, Kopfstein)
11:00 – 12:00 – Sestavy jednotlivci ZP (Hanková)
11:00 – 13:00 – Sestavy jednotlivci VP + Čtyřka (Bernatová, Špičková)
13:00 – 15:00 – Společné skladby + Girls (Bernatová, Špičková)
15:00 - 17:00 – Kankán + Šátky (Lakšina)
17:00 - 19:00 – Aerobic (Osztényi)

Neděle 4.12.

09:00 - 11:00 – Rolničky (zkouška ustrojení) (Kopfstein, Pelíšková)
11:00 – 13:00 – Sestavy jednotlivci VP + Čtyřka (Bernatová, Špičková)

Sobota 10.12.
09:00 - 11:00 – Rolničky (Hanková, Pelíšková)
11:00 – 12:00 – Sestavy jednotlivci ZP (Hanková)
11:00 – 13:00 – Sestavy jednotlivci VP + Čtyřka (Bernatová, Špička)
13:00 – 15:00 – Společné skladby + Girls (Bernatová, Špička)
15:00 - 17:00 – Kankán + Šátky (zkouška ustrojení) (Lakšina)
17:00 - 19:00 – Aerobic (Osztényi)

Neděle 11.12.
09:00 - 11:00 – Kankán (Lakšina)
11:00 – 13:00 – Sestavy jednotlivci VP + Čtyřka (Bernatová, Špička)

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 01 Lis 2020

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

  • 07 Lis 2020

    RG Cup Hradec Králové

    závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

  • 07 Lis 2020

    Žďárská popelka

    závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív