OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Několik tipů na parlamentní volby

Opět se budeme rozhodovat, koho volit. Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR proběhnou 25. až 26. října 2013. Ač náš oddíl moderní gymnastiky vystupuje jako nepolitický subjekt, dovolím si udělat malou výjimku.

Nechci vést polemiky ani udílet rady o tom koho a proč volit, pokud jste již rozhodnuti či máte svoji oblíbenou stranu, je vše v pořádku. Nicméně z voleb, které proběhly v předchozích letech, víme, že mnoho lidí není rozhodnuto a ještě více k volbám vůbec nejde. Proto bych rád na tomto místě představil komunální a krajské politiky, kteří na podzim kandidují do parlamentu a kteří nějakým způsobem podpořili náš oddíl moderní gymnastiky. Možná to pro vás bude dobrý důvod jít k volbám, dát někomu z nich svůj hlas a zakroužkovat ho na kandidátní listině. 

Sám mohu potrvdit, že jednání s uvedenými osobami bylo vždy velmi vstřícné a byl jsem potěšen jejich zájmem i ochotou.

Abecední seznam kandidujících politiků, kteří podpořili
Oddíl moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary:

Klsák Jiří, Mgr.

Klsák Jiří, Mgr.

náměstek primátora města Karlovy Vary

Projednal a podpořil naší žádost o podporu oddílu a mezinárodních závodů, kterých se sám zúčastnil a jménem města slavnostně ukončil.

kandiduje za TOP 09

Kulhánek Petr, Ing.

Kulhánek Petr, Ing.

primátor města Karlovy Vary

Jménem města poskytl záštitu nad námi pořádanými mezinárodními závody v moderní gymnastice v KV Areně.

kandiduje za TOP 09

 Maleček Roman  

Maleček Roman

jednatel KV Arena a předseda sportovní komise města

Vyšel nám velmi vstříc při dojednání podmínek a vlastní organizaci závodů v KV Areně. Jako předseda sportovní komise města posuzoval naše žádosti o podporu.

kandiduje za TOP 09

 Toufar Michal, Ing.

Toufar Michal, Ing.

zastupitel města

Michal je tatínek naší gymnastky Kateřiny a tak je pochopitelné, že se podporu nášeho oddílu přimluvil jak u svých kolegů zastupitelů, tak u svého zaměstnavatele.

kandiduje za TOP 09

 Wernerová Markéta

Wernerová Markéta

zastupitel města, předseda sportovní komise kraje

Jako předsedkyně sportovní komise Karlovarského kraje velmi pozitivně přijala prezentaci aktivit našeho oddílu a podpořila naší žádost o podporu ze strany kraje.

kandiduje za ČSSD

Všem politikům děkujeme za to, co pro náš oddíl moderní gymnastiky udělali, přejeme jim hodně úspěchů nejen v politickém životě a těšíme se na další spolupráci s nimi.

Dobrou volbu přeje Jiří Herian

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

19. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Bře 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Bře 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Bře 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Dub 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Dub 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Dub 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Dub 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Dub 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 Kvě 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 Kvě 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 Kvě 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 Kvě 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 Kvě 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Čer 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archiv