OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Malé moderní gymnastiky z Karlových Varů se předvedou v Mariánkách

XXIV. ročník „Memoriálu Milady Duckeové“ – ZPMG jednotlivkyně 

Malé moderní gymnastky oddílu TJ Slavia Karlovy Vary pojedou na své první opravdové pohárové závody. Závody oddílu v Mariánských Lázních, který se orientuje právě na základní program, dobře znají rodiče starších gymnastek, protože to bylo právě první místo, kam se na závody z Karlových Varů s děvčaty jezdilo.

Závodnice:

  • Jana Adámková - r.2008 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Anna Ducháčková - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Gabriela Ducháčková - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Laura Eliášová - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A
  • Eliška Fialová - r.2008 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Ella Frousová - r.2008 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Karolína Kaplanová - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Ajša Lochschmidtova - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Varvara Mayerová - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Eva Ponimatkina - r.2008 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Kristina Popova - r.2008 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Kateřina Salačová - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A
  • Anežka Sulková - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Klára Svobodová - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Karolína Šimlová - r.2008 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A
  • Lucie Štaflová - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Markéta Švestková - r.2008 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Laura Ternuščak - r.2007 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A
  • Kateřina Toufarová - r.2008  - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno
  • Zuzana Volfová - r.2008 - kat.0.B 2007 a ml. - BN, A - potvrzeno

  • Nela Červenková - r.2006 - kat.0.A 2006 - BN, A
  • Adriana Divišová - r.2006 - kat.0.A 2006 - BN, A - potvrzeno
  • Kamila Herianová - r.2006 - kat.0.A 2006 - BN, A - potvrzeno
  • Daniela Jelínková - r.2006 - kat.0.A 2006 - BN, A - potvrzeno
  • Amálie Košinová - r.2006 - kat.0.A 2006 - BN, A - potvrzeno
  • Natalia Nemtina - r.2006 - kat.0.A 2006 - BN, A - potvrzeno
  • Klára Orlová - r.2006 - kat.0.A 2006 - BN, A - potvrzeno
  • Martina Sečányiová - r.2006 - kat.0.A 2006 - BN, A - potvrzeno

Startovné 150,- Kč / gymnastku - hradí rodiče.

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně
Ruská ul. • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Parkování je možné za školou, nebo v cca 5 minut pěšky vzdáleném parkovacím domě Pramenská 653/2 - GPS: 49°58'40.405"N, 12°42'3.577"E). 


Zvětšit mapu

Rámcový program závodu:

Neděle 14. dubna 2013

7:30 - 7:45  příchod do šaten
8:00 nástup do tělocvičny
8:14 - 8:20  rozcvičení závodnic ZJ Slavia na ploše
9:25 - 9:50  porada rozhodčích a trenérek
10:00  slavnostní zahájení závodu
10:10 - 11:10 kat. 0 - závodnice TJ Slavia
16:30  vyhlášení výsledků a ukončení závodu

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 7:30 a 7:45 tak, aby holčičky byly v 8:00 převlečené a učesané v tělocvičně.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, tj, v 15:30 z důvodu, že časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Organizace:

  • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
  • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
  • po rozcvičení se půjdou děvčata z kategorie 0.B převléknout do závodních dresů (kdo nemá vlastní, bude mu zapůjčen oddílový) a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
  • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
  • stejným způsobem bude probíhat i závod kategorie 0.A
  • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Triko bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití – neperlivá voda v menší lahvi
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív