OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Karlovarský lázeňáček úspěšně proběhl a my děkujeme zúčastněným

Karlovarský lázeňáček pořádaný naším oddílem úspěšně proběhl a nezbývá, než všem poděkovat.

V první řadě našim závodnicím, které si v rámci oddílových přeborů základního programu vybojovali 7 medailových pozic v konkurenci 58 moderních gymnastek. A závodnice ve volném programu v rámci prvního kola Západočeské ligy vybojovaly dalších 6 medailí.

Děkujeme všem divákům, často rodičům závodnic, kteří odměnili potleskem každý výkon a Mgr. Jiřímu Klsákovi, náměstku karlovarského primátora, který si udělal čas a přišel naší akci osobně podpořit.

Poděkování patří i všem zúčastněným pozvaným oddílům DDM Karlovy Vary, GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně, Sokol Plzeň IV, SK GymŠarm Plzeň a TJ Slavoj Plzeň, které přivezly nejen kvalitní soupeřky, ale vytvořily i pěknou a přátelskou atmosféru.

Další poděkování směřuje k rozhodčím, kteří zasedli za své stolky i přes to, že často chyběli jako trenéři u svých svěřenkyň a hlavní rozhodčí Mirce Špičkové, která se své funkce ujala zodpovědně a obstála se ctí.

A nakonec poděkování nejdůležitější – poděkování realizačnímu týmu složenému z rodičů našich gymnastek. Martin Frous zajistil dopravu koberců a dalšího inventáře a s Nabi Tulparkhanovem pak položení a podlepení koberců, Jirka Špička kromě všeho možného zejména vdechnul život zvukové aparatuře a hudební přípravě, Michal Tamchyna zajistil zvukovou režii, Renáta Herianová se ujala role hlasatelky závodů, Hana Tamchynová zapůjčila stupínky vítězů, stoly a židle, Lenka Bolješiková a Tatiana Akimova pomáhaly s přípravou haly a dárků a Michaela Sečányová pečovala o jídlo a pití pro rozhodčí.

Naši trenéři a rozhodčí Jana Adámková, Tereza Paálová, Romana Baslerová, Štěpánka Frousová, Lenka Bolješiková, Tatiana Akimova, Liana Šmídová a Jirka Špička na střídačku rozhodovali, trénovali nebo plnili další úkoly.

Martin Frous a Michaela Sečányová zajistili napečení občerstvení rozhodčím a Martin Zrůst sponzorsky poskytl odpolední krabičkové svačinky pro rozhodčí a personál.

Naše závody kromě Města Karlovy Vary a Karlovarského kraje podpořili i komerční sponzoři: Vodakva, Gitech, Vřídlo výrobní družstvo a OKI.

O průběhu závodů a výkonech našich moderních gymnastek vás budeme informovat v dalších článcích.

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 01 Lis 2020

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

  • 07 Lis 2020

    RG Cup Hradec Králové

    závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

  • 07 Lis 2020

    Žďárská popelka

    závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív