OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Informace  pro moderní gymnastky a rodiče

Veškeré informace budou komunikovány prostřednictvím oddílových webových stránek www.gymnastika-kv.cz. Prosíme, sledujte je pravidelně.

V úterý 24. září proběhne v 17:10 informační schůzka se všemi rodiči ve spojovací chodbě mezi tělocvičnami.

Děvčata se budou v pololetí 09 - 12 / 2013 zúčastňovat tréninků dle rozpisu pro jednotlivé kategorie.

Prosíme rodiče, zejména tatínky, aby se přihlásili ti, kteří budou moci před zahájením tréninku a po jeho skončení pravidelně pomáhat se stěhováním koberců.

Podmínkou zařazení gymnastek do vyšších závodních programů (volný program nebo skupinové sestavy) je pravidelná docházka na tréninky a bezproblémová účast na všech závodech včetně patřičné podpory rodičů.

Všechny závodnice, které se budou účastnit postupových a mistrovských soutěží, musí mít české občanství nebo doložit trvalý či dlouhodobý pobyt.

Osobní organizační dotazy a připomínky směřujte prosím na Jiřího Heriana nebo Jiřího Špičku. Dotazy na trenérky jsou možné vždy až po tréninku.

Přístup rodičů na tréninkové hodiny pro rodiče je zakázán. Výjimku může udělit pouze přítomný kvalifikovaný trenér.

Děvčata je třeba na trénink správně ustrojit a učesat. Tréninkový oděv musí být přiléhavý (tričko a legíny) bez sukénky, na nohy výhradně ponožky (nejlépe nízké sportovní) nebo gymnastické špičky (ne cvičky, piškoty apod.). Vlasy svázat do drdolu nebo copánků, cvakačky na volné vlásky kolem obličeje.

Gymnastky musí mít přezůvky na pohyb v šatně, chodbě a zejména toalety.

Prosíme rodiče, aby ve zvýšené míře dbali na zdravotní stav chodidel děvčat. Špatná pedikúra, bradavičky či jiné kožní problémy způsobují pohybové problémy.

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

9. - 10. května MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

13. června - Mezinárodní závody Carlsbad RG Cup| KV Arena

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

14. listopadu Zpč. oblastní přebory společných skladeb | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince MČR dvojice/trojic, společné skladby | Hala míčových sportů

16. prosince Vánoční Rhythmic Gala | GH Pupp

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Bře 2020

    Monet Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Bře 2020

    Žďárská sněženka

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Bře 2020

    Milevský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Bře 2020

    Ústecký pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 29 Bře 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Dub 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Dub 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Dub 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Dub 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Dub 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Dub 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 Kvě 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 Kvě 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 Kvě 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 Kvě 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 Kvě 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Čer 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archiv