OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Exhibice moderní gymnastiky pro Hotel Imperial Karlovy Vary

Vystoupení pro našeho sponzora, Hotel Imperial, se zúčastní vybrané závodnice.

Gymnastky:

  • Kopfstein Laura - BN, aerobik
  • Fedunova Darja - BN
  • Fukarová Nikol - švihadlo, aerobik
  • Williamson Holly - BN
  • Jelínková Daniela - švihadlo, aerobik
  • Orlová Klára - obruč, BN, princezny, aerobik
  • Pelíšková Klára - míč, plášte, princezny, aerobik
  • Tamchynová Klára - Esmeralda, kužele, plášte, princezny, aerobik
  • Kristina Bernatová - BN se stuhou, míč, plášte, princezny, aerobik
  • Karolína Hanková - plášte, princezny
  • Tereza Balická - plášte, princezny, aerobik
  • Herianová Kamila - aerobik
  • Kuklišová Barbora - aerobik
  • Návorková Nela - aerobik

Technický doprovod:

  • Denisa Osvaldová - trenér 
  • Jiří Špička - trenér
  • Jana Osztényi - trenér
  • Jiří Herian - vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191

Místo konání:

Hotel Imperial
360 01 Karlovy Vary

Program exhibice:

Úterý 3. května 2016

17:30 příchod, rozcvičení 
19:00 - 20:00 vystoupení
20:00  ukončení

 Vystupujícím děvčatům, které si nevyzvednou rodiče, zajistíme po domluvě odvoz domů.

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

19. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Jan 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Mar 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 14 Mar 2020

    Monet Cup - Praha

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bendová Jolana,  Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 21 Mar 2020

    Žďárská sněženka

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Laslopová Barbora, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Bučková Eva, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 21 Mar 2020

    Milevský pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 28 Mar 2020

    Ústecký pohár

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina

  • 28 Mar 2020

    Memoriál Aleny Fialové - Plzeň

    ZÁVOD ZRUŠEN
    nominace: Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 04 Apr 2020

    Hobit Cup - Plzeň

    nominace: Muras, Yakimets, Bašistová, Křížová, Pelcová, Pachmanová, Šťavički, Sattler, Kozlova, Laslopová, Bendová, Tokarova, Čáslavová, Samarska, Lipovská, Bayerova, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová, Mašková

  • 04 Apr 2020

    Ajur Cup - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Kopfstein Laura, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára

  • 10 Apr 2020

    Karlovarský Lázeňáček

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny gymnastky včetně přípravky

  • 11 Apr 2020

    Jablonecká perlička - Jablonec / Nisou

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace ???: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Apr 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 19 Apr 2020

    Chomutovský pohár

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace (bude pravděpodobně zúženo): Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 25 Apr 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: všechny závodnice VP - kategorie budou upřesněny

  • 01 May 2020

    Bohemka Cup - Praha

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Samarska Vlada, Lipovská Vanesa, Bayerova Eliška

  • 09 May 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 10 May 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 16 May 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 17 May 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: závodnice postupující z OP

  • 13 Jun 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    plánovaný termín - zatím bez rozpisu
    nominace: pouze nominované závodnice

archív