OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Exhibice pro Hotel Imperial - informace

V úterý 3. května proběhne od 19 do 20 hodin exhibice v hotelu Imperial. Děvčata zacvičí závodní sestavy upravené do menšího prostoru a taneční vystoupení. K přípravě budou vyhrazeny dva mimořádné tréninky a běžný pondělní před akcí.

Děvčata, která se nebudou účastnit exhibice mají běžný úterní trénink.

Čtvrtek 28.4.

Velká tělocvična SPgŠ od 17:30 do 19:00

gymnastky na exhibici s Janou Osztenyi - Balická Tereza, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára, Pelíšková Klára, Fukarová Nikol, Jelínková Daniela, Kopfstein Laura, Kuklišová Barbora, Orlová Klára, Herianová Kamila, Návorková Nela

Neděle 1.5.

Hala Buldoků od 15:00 do 18:00

gymnastky na exhibice i sestavy - Balická Tereza, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára, Pelíšková Klára, Fukarová Nikol, Jelínková Daniela, Kopfstein Laura, Kuklišová Barbora, Orlová Klára, Herianová Kamila, Návorková Nela, Fedunova Darja, Williamson Holly, 

Úterý 3.5.

Hotel Imperial od 16:30 do 20:00

17:30 - příchod děvčat, rozcvičení a prostorové zkoušky

19:00 - zahájení exhibice

20:00 - konec exhibice

trenéři: Jana Osztenyi, Denisa Osvaldová, Jiří Špička, Jiří Herian

Účinkující gymnastky a vystoupení:

  • Bernatová Kristina - BN/stuha, Míč, Summer Nights, Pláště, Princezny
  • Tamchynová Klára - Balet Esmeralda, Kužele, Summer Nights, Pláště, Princezny
  • Orlová Klára - BN, Obruč, Summer Nights, Princezny
  • Pelíšková Klára - Míč, Summer Nights, Pláště, Princezny
  • Fedunova Darja - BN
  • Jelínková Daniela - Švihadlo, Summer Nights
  • Fukarová Nikol - Švihadlo, Summer Nights
  • Holly Williamson - BN
  • Kopfstein Laura - BN, Summer Nights
  • Balická Tereza - Summer Nights, Pláště, Princezny
  • Hanková Karolína - Pláště, Princezny
  • Kuklišová Barbora, Summer Nights
  • Návorková Nela, Summer Nights
  • Herianová Kamila, Summer Nights

Rodiče závodnic se mohou účastnit jako diváci. Po exhibici dostanou gymnastky malé občerstvení.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

archív